Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Bohaté úložné prostory podkroví Skříně do podkroví, Skříně posuvné

Informace k realizaci

Zákazník k nám přišel s přáním vyřešit prostory pro velké množství odborných knih v podkrovních prostorách, kde se nachází pracovna a ložnice. Pracovnu tvoří poměrně dlouhá místnost ve tvaru písmene A. Boční stěny jsou nízké, cca 50cm. Navrhli jsme knihovnu větší hloubky, kam se vejdou knihy i za sebe. Aby se na knihy neprášilo, knihovna je uzavřena posuvnými dveřmi. Výplň tvoří čiré sklo, díky tomu je vidět na tituly knih a zároveň prostor vypadá vzdušnější. Tímto řešením jsme v podstatě zvýšili výšku boční stěny a místnost po realizaci vypadá útulněji.

V ložnici chyběly jakékoliv úložné prostory. Prostor je znovu poměrně velký. Zde se nabízel vznik úložných skříní v šikmině, ale především prostor pro šatnu. Aby hloubka vestavěné šatny nepůsobila mohutně, navrhli jsme zde boční police pro uložení drobností. Uvnitř samotné šatny jsou prostory jak policové, tak se šatní tyčí na zavěšení na ramínka. 

A jaké úložné prostory vyrobíme pro Vás? Neváhejte se na nás obrátit. Váš Expert Team Karásek.

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.