Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Shrnovací stěny a dveře

Shrnování

Lamelové dveře slouží i jako náhrada klasických dveří. Vhodné jsou především tam, kde je potřeba docílit úspory prostoru. Mají ideální použití jako předělovací prostorové stěny, šatní dveře, pro jednotlivé místnosti v malých bytových jednotkách apod. Dveře po shrnutí vždy zabírají místo v průchodu v závislosti na jejich šířce a zajistí alternativně optimální využití prostoru zádveří. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a mají spolehlivě vyvinutou technologii spojů lamel. Standardní výška dveří je do 2,5 m, je ale možné na přání dodat dveře o maximální výšce až 3 m, kdy již doporučíme koženkové shrn. dveře. Šířka je zakázkově libovolná od 57 cm výše. Dveře Vám vyrobíme na požadovaný rozměr tak, abyste nemuseli nic upravovat a mohli je sami dle přiloženého návodu jednoduše namontovat,  ale zajišťujeme po dohodě také i montáže.


Nákres provedení

Shrnovací stěny HARMONIE jsou shrnovací příčky s umělou kůži určené pro změnu prostorové dispozice tam, kde se vyžaduje častá a rychlá změna v propojování a oddělování vnitřního prostoru při větších rozměrech i na výšku. Výhodou Harmonií je, že při montáži není potřeba narušovat podlahové krytiny (jsou bezbarierové), mají velmi dobré zvukově i tepelně izolační vlastnosti. Tento výrobek Harmonie lze na vyžádání opatřit zamykáním na běžný klíč - FAB vložkou.

 • Dělící stěna ve fitness

  Instalace dělící koženkové příčky pro rozdělení fitness tělocvičny na posilovnu a sál se povedla. Pomocí této posuvné stěny lze velice rychle docílit zvukového a optického rozdělení prostoru. Toto je bezbarierové řešení, na zemi není nic. Váha visí na stropě, proto je nutné mít kvalitní strop či překlad. Stěna volně visí. Lze vybavit také zamykáním FAB.  Instalace do školek, kanceláří,…

  Přejít na detail

 • Skládací dveře plastové - shrnovací

  Ořechové dveře shrnovací s hliníkovým zámkem. Provedení bez okýnek, lze dodat s libovolným množstvím okýnek dle vytvořeného návrhu rozvržení. Zámek a hliníková klika zajišťují uzavřené dveře mechanicky - s klíčkem - doporučuji jako nepřekonatelné např. pro děti nebo domácí mazlíčky. Magnetka nebývá ideální řešení.

  Přejít na detail

 • Koženková dělící stěna harmonie ve školce

  Dělící stěna pro oddělení jídelního a hracího prostoru. V případě potřeby snadno rozdělí prostor na dva nezávislé. Koženka je velice stálý materiál a je určen pro dlouhou životnost. Proto nachází uplatnění v mnoha odvětvích  - školství, průmysl, obchod apod. Instalace převážně do betonového nebo železného překladu či pevného stropu. Výhodou je bezbarierové řešení. Rádi zrealizujeme tuto…

  Přejít na detail

 • Dveře shrnovací mateřská školka

  Bílé shrnovací koženkovíé dveře v mateřské školce v ČB. Tělocvična je bezpečně uzavřena kdykoliv je potřeba. Funkční i po letech používání, jak sdělila paní ředitelka Hejpetrová

  Přejít na detail

 • Shrnovací dveře školka

  Mateřská školka řešila uzavření a oddělení jednotlivých hracích zón. Klid pro menší skupiny dětí, nebo uzavření místrnosti v případě potřeby je možné s naší shrnovací stěnou.

  Přejít na detail

 • Shrnovací stěna v kanceláři

  V kanceláři lze touto stěnou uzavřít i malou kauchyňku nebo i kancelářské vybavení, šanony apod.

  Přejít na detail

 • Shrnovací stěna v restauraci U Kaštanu

  Shrnovací stěna v restauraci, která odděluje salonky.

  Přejít na detail

 • Shrnovací stěna v jednací místnosti

  Koženkové dveře k rozdělení jednací místnosti. Zámek FAB dovoluje uzamykat stěnu z obou stran. Šedý koženkový materiál je novinkou na tomto typu výrobku. Tato koženka je využívána i v automobilovém průmyslu.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.