Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Shrnovací stěny a dveře

Shrnování

Lamelové dveře slouží i jako náhrada klasických dveří. Vhodné jsou především tam, kde je potřeba docílit úspory prostoru. Mají ideální použití jako předělovací prostorové stěny, šatní dveře, pro jednotlivé místnosti v malých bytových jednotkách apod. Dveře po shrnutí vždy zabírají místo v průchodu v závislosti na jejich šířce a zajistí alternativně optimální využití prostoru zádveří. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a mají spolehlivě vyvinutou technologii spojů lamel. Standardní výška dveří je do 2,5 m, je ale možné na přání dodat dveře o maximální výšce až 3 m, kdy již doporučíme koženkové shrn. dveře. Šířka je zakázkově libovolná od 57 cm výše. Dveře Vám vyrobíme na požadovaný rozměr tak, abyste nemuseli nic upravovat a mohli je sami dle přiloženého návodu jednoduše namontovat,  ale zajišťujeme po dohodě také i montáže.


Nákres provedení

Shrnovací stěny HARMONIE jsou shrnovací příčky s umělou kůži určené pro změnu prostorové dispozice tam, kde se vyžaduje častá a rychlá změna v propojování a oddělování vnitřního prostoru při větších rozměrech i na výšku. Výhodou Harmonií je, že při montáži není potřeba narušovat podlahové krytiny (jsou bezbarierové), mají velmi dobré zvukově i tepelně izolační vlastnosti. Tento výrobek Harmonie lze na vyžádání opatřit zamykáním na běžný klíč - FAB vložkou.

 • Dělící lamelová stěna na schody

  Důmyslné využití shrnovacích dveří pro horizontální instalaci zamezí úniku teplého vzduchu do podkrovních místností v případě, kdy je to potřeba. Nabízíme různá barevná provedení, samozřejmostí je výroba na míru. Rádi Vám sdělíme info po telefonu nebo emailu.

  Přejít na detail

 • Skládací dveře plastové - shrnovací

  Ořechové dveře shrnovací s hliníkovým zámkem. Provedení bez okýnek, lze dodat s libovolným množstvím okýnek dle vytvořeného návrhu rozvržení. Zámek a hliníková klika zajišťují uzavřené dveře mechanicky - s klíčkem - doporučuji jako nepřekonatelné např. pro děti nebo domácí mazlíčky. Magnetka nebývá ideální řešení.

  Přejít na detail

 • Koženková dělící stěna harmonie ve školce

  Dělící stěna pro oddělení jídelního a hracího prostoru. V případě potřeby snadno rozdělí prostor na dva nezávislé. Koženka je velice stálý materiál a je určen pro dlouhou životnost. Proto nachází uplatnění v mnoha odvětvích  - školství, průmysl, obchod apod. Instalace převážně do betonového nebo železného překladu či pevného stropu. Výhodou je bezbarierové řešení. Rádi zrealizujeme tuto…

  Přejít na detail

 • Dveře shrnovací mateřská školka

  Bílé shrnovací koženkovíé dveře v mateřské školce v ČB. Tělocvična je bezpečně uzavřena kdykoliv je potřeba. Funkční i po letech používání, jak sdělila paní ředitelka Hejpetrová

  Přejít na detail

 • Shrnovací dveře školka

  Mateřská školka řešila uzavření a oddělení jednotlivých hracích zón. Klid pro menší skupiny dětí, nebo uzavření místrnosti v případě potřeby je možné s naší shrnovací stěnou.

  Přejít na detail

 • Shrnovací stěna v kanceláři

  V kanceláři lze touto stěnou uzavřít i malou kauchyňku nebo i kancelářské vybavení, šanony apod.

  Přejít na detail

 • Shrnovací stěna v restauraci U Kaštanu

  Shrnovací stěna v restauraci, která odděluje salonky.

  Přejít na detail

 • Shrnovací stěna v jednací místnosti

  Koženkové dveře k rozdělení jednací místnosti. Zámek FAB dovoluje uzamykat stěnu z obou stran. Šedý koženkový materiál je novinkou na tomto typu výrobku. Tato koženka je využívána i v automobilovém průmyslu.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.