Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkové zábradlí pro Váš dům Zábradlí hliníkové

Informace k realizaci

Zábradlí hliníkové představuje vskutku univerzální řešení: díky pevné hliníkové konstrukci a variabilitě výplní lze systém Plus využít jak při vyplňování stavebních otvorů, tak při stavbě verand, altánů, zimních zahrad či interiérových dělicích příček. 

Hlavní výhody

  • komplexnost dodávky
  • bezúdržbový provoz
  • rychlá a bezpečná montáž bez použití lešení nebo lávky
  • Systém hliníkových profilů pro zábradlí, zasklení z čirého skla tl. 4–6 mm nebo izolačního dvojskla 16 mm a hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů, pro dělicí příčky interiérů a pro výrobu zahradních altánů. 
  • Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím.

Rámy z profilů z hliníkových slitin ve standardní barevné úpravě bílý komaxit nebo přírodní elox (jiné barvy podle stupnice RAL na zakázku). Ostatní dílce, jak pro kompletaci, tak pro montáž, z materiálů nepodléhajících povětrnostním vlivům a UV záření (nerez, plast).

Skladba, konstrukce a funkce výrobku

Výrazný pokrok v oblasti revitalizace a rekonstrukce panelových domů představuje nová celohliníková konstrukce zábradlí Plus, kterou naše společnost vyrábí a dodává na trh. Naše zábradlí je nejen účelový prvek, ale hlavně vysoce estetický díl. Zábradlí Plus vyrábíme a montujeme na všechny typy lodžií a balkonů. Pro zájemce z řad bytových družstev, společenství vlastníků a majitelů domů jsme schopni uspořádat prezentaci systému včetně ukázek vzorků. Samozřejmostí je zpracování individuálních cenových nabídek a statického posudku na konkretní domy dle odsouhlaseného technického řešení. Ilustrační fotky © 2014 RK všechna práva vyhrazena: "zábradlí - foto Karásek Rostislav"

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.