Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Jako osoba pověřená realizací této zakázky za naše muzeumlegatabor nemohu jinak, než-li za plný počet hvězdiček. Od prvního telefonického kontaktu se jednalo ze strany Karásek s.r.o. o naprosto profesionální přístup. V profesionalitě mne utvrdila osobní schůzka a vlastní zaměření zakázky. Dodavatel zcela a plně pochopil naše požadavky, nebyl nejmenší problém cokoli domluvit. Překvapil nás i termín dodání, kdy dodavatel zkrátil lhůtu o cca 3 týdny oproti podepsané smlouvě, avšak montáž nebyla provedena dříve z důvodu nepřipravenosti na naší straně, jelikož jsme nepočítali s tím, že by někdo dokázal dodat dříve než je uvedeno ve smlouvě, zkušenosti máme spíše opačné..... nicméně námi navrhnutý termín montáže byl zhotovitelem dodržen, montáž a přístup zaměstnanců opět zcela profesionální. Závěrem mohu jen napsat, že samotné provedení, kvalita a užitné vlastnosti skutečně naše očekávání zcela předčili. Děkujeme panu Karáskovi a jeho kolegům, určitě budeme jen doporučovat a opat se na Vás zase obrátíme.
  Muzeum LEGA Tábor

  MUZEUM LEGA TÁBOR, Tábor

 • Dobrý den pane Karásku,

  včera vaši lidé dokončili montáž. Musím je pochválit, pracovali dobře, rychle, bez zbytečných řečí, opravdu mám z toho dobrý dojem. Výsledek vypadá pěkně, posílám alespoň dvě fotky pro informaci, ta ve dne je po prvním dnu práce, tedy nekompletní.

  Včera jsem poslal doplatek, nebyl důvod s tím otálet. Při odjezdu jsem s vašimi montážníky ještě domlouval, že pošlete koleno pro zakončení svodu z okapu, současný vývod posílá dešťovou vodu pod základy, to by časem mohl být problém. Oni už Vám řeknou, o co přesně jde.

  Ještě jednou díky za dobrou práci. Až to trochu zabydlíme, možná se ještě ozveme s požadavkem na domontování jedné rolety, odpolední slunce svítí trochu dál než jsme si mysleli. Ale to jen v případě, že byste měli někde poblíž nějakou další montáž, jezdit kvůli tomu z Budějovice nemá cenu.

  Přeju pěkný den, J.K.

  Kočárek, Jablonec nad Nisou

 • Dobrý den,
  Chtěl bych poděkovat za rychlou a perfektní práci Vašich techniků při montáži zasklení a za tekutý dárek z vinných sklepů.
  Děkuji a s pozdravem
  M.Tomíček

  Tomíček, Praha-východ

 • Dobrý den pane Karásek,
  Moc si vážím vaší ochoty.
  Vaše pergola budí velký úspěch. Opravdu krásná práce!

  S přáním krásného dne a spousty dalších spokojených zákazníků.
  Němcová

  Němcová, Tábor

 • Dnes u nás byli vaši pánové a zasklení provedli.
  Velmi rád bych Vám touto cestou poděkoval za zcela profesionální jednání a práci. Úplně od začátku (od první nabídky), až teď po realizaci jsem byl opravdu moc spokojen, a to se vším. Váš přátelský, ale profesionální přístup – skvělé! Dámy z Vaší firmy mě průběžně informovali o termínech, což je bezva. A pánové co to byli dnes namontovat – milí, slušní, profíci, přijeli v čas a prostě zaslouží pochvalu. Pěkná čistá práce a ještě po sobě uklidili. Díky moc, prostě dobrá práce. Jen tak dál a přeju ať se Vaší firmě daří!
  Ještě jednou díky
  Petr Svoboda

  Svoboda, Praha-západ

 • Pane Karásek, zdravím vás z Mariánek.
  Tak dnes jsem konečně na youtube objevil Zlaté české ručičky ve vašem podání. Je to suprové a ukázkově zpracované a já vám k tomu velice a zcela upřímně blahopřeji.
  Vaše naše zasklená terasa je každým kdo k nám přijde velice obdivována.
  Přeji vám a vaší firmě hodně zdaru a co nejvíce spokojených zákazníků.
  Ať se daří.
  Miloslav Hubatý

  Hubatý, Cheb

 • U firmy Karásek s.r.o. jsme si nechali na míru vyrobit zástěnu k interiérovému kotli. Přestože to nebyla velká zakázka, pan Karásek se mnou po celou dobu konzultoval každý sebemenší detail, aby finální výrobek přesně odpovídal našim představám, které byly poměrně specifické. Co jsme požadovali se nám do písmene splnilo. Zástěna je krásná, splňuje všechny naše požadavky a na milimetr sedí do určeného prostoru. Když ke kvalitě výrobku připočtu ještě nadmíru solidní jednání této firmy a pana Rostislava Karáska osobně, jsem si jistá, že jejich služeb ještě využijeme. Děkuji Vám.

  Klára Raniaková

  Raniaková

 • Vážený pane Karásku.

  Chtěli bychom Vám a všem Vašim spolupracovníkům poděkovat za realizaci
  našeho snu, a to zasklení terasy našeho RD.
  Spolupráce s Vaší firmou byla od prvního telefonického kontaktu, přes
  zaměření až po vlastní montáž přímo vynikající. S výsledkem jsme opravdu
  nadšeni. Naše bydlení získalo další přidanou hodnotu. Trávíme nyní na terase
  mnohem více času a kocháme se pohledem na zahradu. Prostě je to paráda.
  Vaši firmu můžeme každému jen vřele doporučit.
  Ještě jednou díky.
  Kalouskovi

  Kalousek, Plzeň-město

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.