Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Dobrý den,
  Předem velice děkuji za profesionální přístup ohledně zasklení pergoly, která se dle mého povedla na 100%. Dnes večer jsem provedl doplatek .
  S pozdravem Petr Fungáč

  Fungáč, Praha-východ

 • Firmu Karásek jsme využili už podruhé a byli jsme opět spokojeni. Vše proběhlo, tak jak bylo dohodnuto a s profesionálně odvedenou prací. Rozhodně doporučuji.

  TOP CB Reality REMAX, České Budějovice

 • Dobrý den pane Karásek,
  konečně posílám fotky z našeho baldachýnu....jen ještě není připevněný provázek na fasádu. Kdybyste to pak chtěl ještě ve finální podobě, dejte vedět.

  Kratejlová, Klatovy

 • Dobry den, zasilam fota altanu komplet. Moc se nam libi a jsme spokojeny. :-)
  --
  Bezprostředně po realizaci:
  Dobrý den, pane Karásku,
  v příloze zasílám doklad o převedu doplatku. Omlouvám se, že až teď, ale já se vrátil z krátké dovolené až včera večer.
  Jinak terasa se nám moc líbí a moc děkujeme! Všechno klaplo úplně parádně a je to krásná práce!!!
  Ještě jednou moc děkuji a přeji ať se daří :-)

  Příchovský, Český Krumlov

 • Dobrý den pane Karásku,
  děkuji za včasnou a kvalitní realizaci naší objednávky na zasklení terasy. Realizace je technicky dle našich představ a až na jeden detail (obtížnější zavírání obrácené sestavy C (pozn.: sestava C má vnější madlo, ale chybí vnitřní pro zavření při vstupu dovnitř. Bohužel nelze jinak.)) bez technických nedostatků. Věřím, že v budoucnu bude vše i nadále fungovat bezchybně. Děkuji Vám a Vašemu týmu za profesionální přístup a navíc chci vyzdvihnout přístup a práci Vašich montérů, kteří zakázku zrealizovali. Pracovali velmi profesionálně, bez stresových situací pro nás a po skončení práce vše perfektně uklidili. Měli jsme zde při přestavbě našeho RD několik skupin řemeslníků a musím říci, že ta Vaše patřila k těm zdaleka nejlepším. Vaši firmu budeme našim známým vřele doporučovat. Přeji Vám a Vaší firmě mnoho úspěchů.
  S pozdravem Dr.Pivoňka.

  Pivoňka, Plzeň-jih

 • Když jsme zvažovali zasklení pergoly u svého domu, firma Karásek v Googlu vyskočila na prvním místě. Prezentace firmy nás velmi zaujala, nejvíce prostřednictvím hezky zpracovaných videí a fotek konkrétních řešení a získali jsme dojem, že se jedná o velmi profesionální firmu, čemuž bude jistě odpovídat i vysoká cena a tak jsme ji zatím neoslovovali. Přišlo nám, že zas tak "profi" to mít nemusíme a tolik peněz nás to také stát nemusí. Oslovili jsme místního sklenáře, který nám řešil drobnou zakázku na domě a záměru se chytil velice rychle, nabídl velmi zajímavou cenu (ve skutečnosti třetinovou oproti firmě Karásek), navrhl řešení a zaplatili jsme 50% zálohu. Pak začal pán velmi improvizovat z různých hliníkových lišt z hobby marketů, které různě slepoval k sobě Mamutem. Nejprve je natíral barvou štětcem a když začala hned opadávat barva, což bylo zjevné už když nám lišty Mamutem přilepil k betonovým designovým pražcům, nastříkal barvu sprejem (tvrdil, že to prošlo práškovou lakovnou). Začal se s tím trápit, nebyl schopen dodržet jakoukoli dohodu či termín, protože se mu vše vždy zkomplikovalo, což ho vždy samotného překvapilo. To co nám začal na pergole tvořit, za to by se styděl i člověk, co by si chtěl nechat zasklít verandu na staré chalupě, neskutečná prasárna. Vše zamatlané od lepidla, lišty různě nastavované, na posuvná skla používal kolečka do interiérů a samotné sklo působilo, že většímu větru neodolá. Se ženou jsme se shodli, že i když bychom měli přijít o celou zálohu, raději tu hrůzu zastavíme, protože bychom toho jinak celý život litovali, kdykoli bychom se na pergolu podívali, hlavně bychom se styděli ji komukoli ukázat.

  V tomto momentu jsme byli 100% rozhodnuti oslovit firmu Karásek a dohodnout se s nimi na rešení i za několika násobně vyšší cenu. Od prvního kontaktu s p. Karáskem ml. jsme se setkali s profesionálním přístupem, dohodli jsme se na zaměrení, které přijel p. Karásek provést osobně se svým otcem, majitelem firmy. Na míste nám ukázali vzorek profilu a zasklení a hned jsme měli jasno, že toto řešení chceme a rádi si připlatíme. Ze vzorníků jsme si vybrali barevné provedení a do týdne, jak bylo slíbeno, jsme dostali grafické zaměření pergoly zpracované v PC programu společně s cenovou nabídkou několika variant. Po odsouhlasení varianty jsme obdrželi zálohovou fakturu, od jejíhož uhrazení měla běžet dohodnutá lhůta 5-6 týdnů pro výrobu po montáž. Přesně po 5 týdnech přijela montážní parta a během necelého jednoho dne pergolu zasklili a dílo nám předali a zároveň nás instruovali, jak s tím zacházet. Nyní se nám z pergoly stala další "užitná plocha" domu:-)

  Během celého procesu jsme s firmou Karásek neměli jediný problém, jedinou komplikaci a vše co tvrdili, tak opravdu bylo. Nemít předchozí zkušenost s tím sklenářem, váhali bychom nad vyšší cenou, ale takto si více uvědomujeme, že kvalita a profesionální přístup něco stojí a v porovnání s tím předchozím v poměru cena x výkon, jsou ceny u firmy Karásek velmi férové. Jsme velmi spokojeni a doporučujeme každému vyhnout se levnější variantě u amatérů a bez váhání se obraťte rovnou na Karásky a budete spokojeni i Vy.

  Novotní

  Novotný, Praha-západ

 • Dobrý den pane Karásek,
  předem bych Vám chtěl moc poděkovat za spolupráci. Od prvního kontaktu probíhalo vše podle domluvy. Zaměření a poté i montáž probíhala bez problémů výsledek je prostě SUPER. Pochvalu předejte i montérům, kteří byli perfektní.
  Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

  Jedlička, Žďár nad Sázavou

 • Dobrý den,
  Dnes jsem Vám zaslala doplatek faktury za zasklení terasy. Děkuji Vám za spolupráci, je to moc krásné, všude Vás budu doporučovat.
  Hezký den. M.R.

  M.R., Chomutov

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.