Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • S realizací jsme spokojeni, cena i termín byly dodrženy.

  Obec Mastník, Třebíč

 • Vážený pane Karásku,
  děkujeme za realizaci zasklení (bezrámové - FLEXI) lodžií v ul. Dlouhá 17 Č.Budějovice.
  Práce jsou provedeny v souladu s našimi požadavky a v dohodnutém termínu.
  Vlastní realizace byla provedena rychle, přesně a v naprosté čistotě během realizace včetně závěrečného úklidu pracoviště .
  Děkujeme.
  Svatoňovi a Kerbrovi, Č.Budějovice

  Kerbr , Svatoň , Formánková, České Budějovice

 • Dobrý den Vám všem, kteří jste zavítali na webové stránky firmy Karásek s.r.o. ať už z pouhé zvědavosti nebo proto, že stejně jako jsme hledaly my, i Vy hledáte řešení pro Váš konkrétní problém a uvažujete o tom, zda se stát zákazníky této firmy.
  Protože i nám pomohly při výběru dodavatele reference zákazníků umístěné na těchto stránkách, rozhodly jsme se podělit se s Vámi o naše zkušenosti s touto firmou při realizaci zasklení průjezdu u starého vesnického domku nacházejícího se poblíž Moravských Budějovic.
  Náš příběh s firmou Karásek s.r.o. začal tak trochu náhodou. Hledaly jsme v našem okolí firmu, která by dokázala vyřešit zasklení průjezdu posuvným systémem v podstatě tak, jak jsme viděly u zasklívání lodžií nebo teras.

  Bohužel na Třebíčsku jsme neobjevily firmu, která by tak velký otvor (výška 3 m, šířka 3,7 m) byla schopna uzavřít tak, aby po rozložení posuvných křídel do stran zůstal dostatečně velký prostor pro průjezd osobního vozidla a aby spodní lišta posuvného systému přejíždění autem ustála.
  Nabízená řešení nebyla, jak se říká, to pravé ořechové, navíc nám bylo u možného dodavatele sděleno, že je nutné udělat v horní části pevný světlík, tak aby se snížila výška křídel na maximálně 2,5 m a že i tak neponese odpovědnost za možnou špatnou ovladatelnost křídel z důvodu velké plochy a tíhy skel . To jsme odmítly a začalo hledání na internetu a objevení firmy Karásek s.r.o..

  Rozhodnutí oslovit tuto firmu padlo definitivně po zhlédnutí jednoho z videí, ze kterého jsme měly pocit, že by se popisované řešení dalo aplikovat na náš případ a navíc nám byl sympatický i způsob, jakým pan Karásek prezentoval realizovanou zakázku – žádné hvězdné manýry šéfa úspěšné firmy, prostě přátelské vystupování a výstižný srozumitelný popis i pro nás ženy. A tak jsme se osmělily a napsaly náš dotaz přes nabídku na webových stránkách, i když jsme měly dost vážné pochybnosti, zda se nás ujme firma až z Českých Budějovic.

  No a jak vidíte, ujali se nás a dál už vše probíhalo k naší absolutní spokojenosti – domluva mailem, zaměření a probrání detailů na místě i samotná montáž trvající pouhé dvě hodiny. Vznikla lehce ovladatelná sestava z šesti křídel rozložitelná do dvou stran (systém Combi) umožňující bezproblémové projíždění autem. Nemusely jsme dělat kompromisy jako světlík, nebylo dokonce ani nutné dělit skla v jednotlivých rámech kvůli jejich výšce.

  Jediný zádrhel při realizaci, který tu v zájmu objektivity musíme zmínit, byl posun termínu montáže systému o cca 14 dní oproti termínu domluvenému. Stalo se tak proto, že jsme my, jakožto zákaznice, nezajistily včasné osazení spodní vodící lišty, jak jsme byly s panem Karáskem domluveny, takže si tu ještě jednou sypeme pomyslný popel na hlavu.

  Dnes po více než čtyřměsíčním bezproblémovém provozu si už ani neumíme představit, že by tu tohle zasklení nebylo. Díky němu už neznáme, co jsou mokré nebo namrzlé boty a schody přede dveřmi, zahánějící déšť a zatím letos jediný sníh, který byl dříve běžně do půl průjezdu či kvanta zafoukaného listí z okolních lip. Toho jsme se zbavily a zároveň jsme získaly komfortnější propojení obou stran domu, tj. té, kterou běžně obýváme a tzv. vejminku, kdy se celá obytná část domu příjemně uzavřela, což přineslo i tepelný efekt pro místnosti přilehlé k průjezdu a potažmo i celý dům. Pro větší pocit bezpečí lze navíc celou sestavu uzamknout zevnitř průjezdu. Nově vzniklý prostor si nemůžou vynachválit ani naši kočičí přátelé, kteří jej téměř neopouští a bohatě si užívají slunění za skly.

  V neposlední řadě pak ještě nesmíme zapomenout na to, co bylo pro nás jako zákaznice příjemným překvapením, a sice, že cenově byla tato realizace srovnatelná s odmítnutou nabídkou při nesrovnatelně kvalitnějším provedení.

  A co říct závěrem – naprostá spokojenost a palec nahoru pro firmu Karásek s.r.o. a to nejen
  pro pány Rostislava a Viktora Karásky, ale i další pracovníky firmy, paní sekretářku a pány, kteří provedli montáž a jejichž jména neznáme. Všem jim patří náš dík a přání mnoha dalších zákazníků spokojených minimálně tak, jak jsme my.

  A Vám, kteří vybíráte dodavatelskou firmu pro svůj záměr, přejeme šťastnou volbu a vzkazujeme, že vyberete-li si firmu, na jejichž stránkách se právě nacházíte, jsme pevně přesvědčeny, že vložené investice nebudete litovat. Prostě Karásek s.r.o. – nápady a řešení .
  S přáním štěstí a zdraví do nového roku 2016 - Z. a E. Bendovy

  Bendovy, Třebíč

 • Dobrý den pane Karásku,
  jsme velice spokojeni s přístupem Vaší firmy a děkujeme za instalaci krásných žaluzií. Další spolupráce je samozřejmostí.
  Locher Richi a Karla

  Locher, České Budějovice

 • Vážený pane Karásek,
  děkuji za realizaci zasklení verandy u RD, které svým provedením přispělo k
  navýšení její užitné hodnoty a vylepšení celkového vzhledu RD.
  Děkuji za dodržení dohodnutých termínů realizace a za seriozní přístup vašich
  pracovníků během montáže zasklení.
  Dovoluji si dále přiložit několik obrázků s možností jejich použití jako referencí.
  Přeji do další činnosti firmy mnoho spokojených zákazníků a s přáním hezkého
  dne zdravím.
  M. Chlada

  Chlada, Havlíčkův Brod

 • Z Facebooku: Díky panu Karáskovi,jsme se zbavili šílených veder v paneláku pomocí před okenních rolet SunStop. Velice seriozní přístup při zadání zakázky a profi zhotovení. Děkujeme Titzl Josef. Suchdol

  Titzl, České Budějovice

 • Dobrý den pane Karásku,
  markýzu používáme zcela bez problémů, především na automatiku a musím říct, že jsme moc spokojení. Krásně vypadá, je pod ní příjemný chládek a nedochází k přehřívání vnitřního prostoru domu. Jsme opravdu moc spokojení a ještě jednou děkujeme za pomoc při výběru a následnou montáž. V dnešní době je celkem problém najít solidní firmu, která odvede kvalitní práci a jsem moc ráda, že mě můj instinkt nezklamal a vše dopadlo na výbornou. Moc ráda vaši firmu komukoliv doporučím.

  Přeji krásný den Markéta Kuchařová

  Kuchařová, Plzeň-jih

 • Recenze po 2 letech používání:
  Dobrý den pane Karásek,
  zase máme jedno horké léto za námi.Opět jsem si vychutnala příjemné posezení na rozpáleném panelákovém balkóně a vnitřní chládek pokoje.Ani trochu toho nelituji,že jsem do toho dala tolik peněz.
  Sousedky brečely,jak jim kytky doslova umírají na rozpáleném parapetu žárem,já jsem takový problém neměla.Začaly to řešit různými velkými slunečníky,ale rozpálená zed´je rozpálená zed´.
  Touto cestou bych Vám a všem Vašim zaměstnancům chtěla popřát klidné a pohodové svátky vánoční v kruhu rodiny. A do nového roku 2018 pak hodně zdraví,pracovních úspěchů a splněných přání.
  S pozdravem všeho nejlepšího paní Bínová z Č.Krumlova.

  Dobrý den pane Karásek,
  využila jsem dnešní den na to, abych provedla slíbený test markýzy a rolet.
  Ráno v 8 hodin jsem stáhla roletu na balkóně na východní straně. V 9 hodin pak jsem vysunula celou markýzu.
  V 11hodin byl stín na balkóně a neměřené teploty byly:
  teploměr na okně ukazoval 26°C
  v pokoji 26°C,pootevřené dveře na škvíru 2 cm.
  Na parapetu u sousedova okna na slunci 40°C.
  Stáhla jsem i druhou roletu.

  V 13hodin na balkóně stále stín 28°C
  v pokoji 28°C, pootevřené dveře na škvíru 2cm.
  parapet na okně, kde svítilo slunce od rána 50°C, možná i více, už nebyla větší stupnice na teploměru.
  teplota z druhé strany bytu (severní strana)ve stínu 30°C.Jak slunce pokračuje k západu a postupně mizí zastínění domu,zvyšuje se zde i teplota přes 30°C.
  Myslím si, že nemusím litovat peněz. Opravdu je uvnitř bytu příjemně, necítím se jak vařený brambor. Je možné dělat i lehčí domácí práce a člověk se tak nepotí, nemám těžkou hlavu horkem,takže můžu i přemýšlet.
  Když to porovnám s loňským rokem, jsem v pohodě. To jsem ležela na posteli, mokrý hadr na na hlavě a nic se mi nechtělo dělat. Uvidíme, jak to bude zítra, když má být ještě větší horko.

  Máte-li nějaké otázky nebo chcete, abych ještě něco vyzkoušela, klidně napište.
  S pozdravem Bínová, Č.Krumlov.

  Bínová, Český Krumlov

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.