Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Vážená paní Strommerová, pravé jsem odeslal doplatek na skříň. Chtěl bych Vám velmi poděkovat za profesionální přístup. Váš návrh, ale i dodávka sklidili, i pro moji potěchu, velký úspěch. Děkuji. S přáním hezkého dne Jankovský

  Jankovský, České Budějovice

 • Dobrý den,
  Zasklení lodžie a markýzy jsem objednával pro svou těžce zdravotně postiženou sestru, která bydlí v domě s pečovatelskou službou v bytě situovaným na západní stranu. S uvedeným zasklením a zastíněním je velice spokojena vzhledem ke snadnému ovládání jednou rukou, druhou má postiženou. Zastínění se osvědčilo zrovna v minulých dnech, při teplotách nad 30 °C, kdy uvedený byt se tolik nepřehříval.
  L. Volf

  Volf, České Budějovice

 • Vážený pane Karásku, mnohokráte Vám děkuji za prosklení vchodu do našeho domu a za prosklení lodžií. Tímto dílem došlo k zhodnocení našeho majetku, veškeré práce byly provedeny se vší pečlivostí, montéři se neohlíželi na čas, ale chěli odvést poctivou práci, což se jim povedlo. Taktéž chci vyzdvihnout přípravu materiálu pro tuto akci - mám na mysli zaměření a zakótování pořebných údajů pro tuto činnost. Vše proběhlo podle předem dohodlých regulí. Ještě jednou Vám mnohokráte děkujeme a na závěr zasíláme fotografie před zasklením a po zasklení.

  Plačkovi, Praha-východ

 • Dobrý den,

  Děkuji za pohotovou výrobu poliček. S nábytkem i montáží jsem velmi spokojen je to přesně podle mých představ, pochvalu si zaslouží i pánové montážníci, byli při montáži velice vstřícní a šikovní. Speciálně děkuji panu Karáskovi staršímu za vyřešení posuvných skel.
  S pozdravem E. S

  E. S., České Budějovice

 • Dobrý den pane Karásku,
  děkuji za skvělý prozákaznický přístup při realizaci zastínění zimní zahrady.
  týká se veškeré podpory při tvorbě projektu, časové flexibility, hledání nejlepšího řešení k naší spokojenosti.

  Děkuji,
  Vavrečka

  Vavrečka, České Budějovice

 • Dobrý den,
  chtěli bychom Vám poděkovat za zasklení lodžie - jsme velice spokojeni. Pochvalu si zaslouží také montéři byli velice šikovní a vstřícní. Vše nám dokonale vysvětlili. Odvedli opravdu poctivou práci.
  Děkujeme, Dvořákovi Trhové Sviny

  Dvořák, České Budějovice

 • Dobrý den,
  chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní spolupráci. Japonská stěna i duorolety se mi velice líbí a jsem maximalně spokojena.
  Ještě jednou mockrat děkuji, s pozdravem

  Zechmeister R.

  Zechmeister, Český Krumlov

 • Dobry den pane Karasku,
  máme za sebou půl roku používání zasklené terasy a musím říci, že slouží k plné spokojenosti. Byla to dobrá volba. To, že se to i architektonicky povedlo jsme se přesvědčili cca před měsícem, kdy u nás probíhalo natáčení videoklipu, kde bude vidět i " vaše" skleněná terasa...
  Hezky den a ať se daří. Pachman

  Pachman, Beroun

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.