Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Vážený pane Karásku, mnohokráte Vám děkuji za prosklení vchodu do našeho domu a za prosklení lodžií. Tímto dílem došlo k zhodnocení našeho majetku, veškeré práce byly provedeny se vší pečlivostí, montéři se neohlíželi na čas, ale chěli odvést poctivou práci, což se jim povedlo. Taktéž chci vyzdvihnout přípravu materiálu pro tuto akci - mám na mysli zaměření a zakótování pořebných údajů pro tuto činnost. Vše proběhlo podle předem dohodlých regulí. Ještě jednou Vám mnohokráte děkujeme a na závěr zasíláme fotografie před zasklením a po zasklení.

  Plačkovi, Praha-východ

 • Dobrý den pane Karásku,
  děkuji za skvělý prozákaznický přístup při realizaci zastínění zimní zahrady.
  týká se veškeré podpory při tvorbě projektu, časové flexibility, hledání nejlepšího řešení k naší spokojenosti.

  Děkuji,
  Vavrečka

  Vavrečka, České Budějovice

 • Dobrý den,
  chtěli bychom Vám poděkovat za zasklení lodžie - jsme velice spokojeni. Pochvalu si zaslouží také montéři byli velice šikovní a vstřícní. Vše nám dokonale vysvětlili. Odvedli opravdu poctivou práci.
  Děkujeme, Dvořákovi Trhové Sviny

  Dvořák, České Budějovice

 • Dobrý den,
  chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní spolupráci. Japonská stěna i duorolety se mi velice líbí a jsem maximalně spokojena.
  Ještě jednou mockrat děkuji, s pozdravem

  Zechmeister R.

  Zechmeister, Český Krumlov

 • Dobry den pane Karasku,
  máme za sebou půl roku používání zasklené terasy a musím říci, že slouží k plné spokojenosti. Byla to dobrá volba. To, že se to i architektonicky povedlo jsme se přesvědčili cca před měsícem, kdy u nás probíhalo natáčení videoklipu, kde bude vidět i " vaše" skleněná terasa...
  Hezky den a ať se daří. Pachman

  Pachman, Beroun

 • Moc Vám děkuji za hezké přání, za velice krásná videa, za bezvadnou spolupráci a korektní jednání během řešení mojí konkrétní zakázky, jsem s provedením velice spokojený, funguje to bezvadně a proti i já Vám přeji hodně štěstí do Nového roku, hodně zdraví, krásné vánoce a hodně spokojených klientů v roce 2014 a dalších letech. Děkuji, Kronika

  Kronika, Jindřichův Hradec

 • Dobrý den pane Karásku,

  moc Vám děkuji za realizaci mého dlouholetého přání a to speciální zastínění naší velmi slunečné venkovní terasy rodinného domu pomocí kovové hliníkové konstrukce slunolamu. Přesně jste, jako jediný z oslovených firem, vycítil mé představy a zrealizoval jste je na výbornou. Tam, kde mi zástupci konkurenčních firem řekli, že nic takového ještě nerealizovali, že to nepůjde a že na to nemají stanoven výrobní program, Vy naopak jste se velmi intenzivně zapojil do řešení mých představ a nabízel jste různé možnosti technické realizace. Při našem osobním setkání jsem se jen utvrdila v mém správném rozhodnutí, zakázku svěřit právě Vaší firmě.

  Rennerová, Kladno

 • Jsme spokojeni s navrženým řešením od firmy Karásek. Deklarované vlastnosti zařízení při objednání, souhlasí se skutečností. Zařízení Climavelum, které stíní naší zimní zahradu je správná investice. Děkujeme.

  Kulhánek, Český Krumlov

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.