Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Moc Vám děkuji za hezké přání, za velice krásná videa, za bezvadnou spolupráci a korektní jednání během řešení mojí konkrétní zakázky, jsem s provedením velice spokojený, funguje to bezvadně a proti i já Vám přeji hodně štěstí do Nového roku, hodně zdraví, krásné vánoce a hodně spokojených klientů v roce 2014 a dalších letech. Děkuji, Kronika

  Kronika, Jindřichův Hradec

 • Dobrý den pane Karásku,

  moc Vám děkuji za realizaci mého dlouholetého přání a to speciální zastínění naší velmi slunečné venkovní terasy rodinného domu pomocí kovové hliníkové konstrukce slunolamu. Přesně jste, jako jediný z oslovených firem, vycítil mé představy a zrealizoval jste je na výbornou. Tam, kde mi zástupci konkurenčních firem řekli, že nic takového ještě nerealizovali, že to nepůjde a že na to nemají stanoven výrobní program, Vy naopak jste se velmi intenzivně zapojil do řešení mých představ a nabízel jste různé možnosti technické realizace. Při našem osobním setkání jsem se jen utvrdila v mém správném rozhodnutí, zakázku svěřit právě Vaší firmě.

  Rennerová, Kladno

 • Dobrý den pane Karásek, chtěl bych Vám alespoň touto cestou poděkovat Za opravdu profesionální přístup paní Strommerové k průběhu celé mé Zakázky. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a serióznímu jednání jsem Zvolil Vaší firmu v rámci poptávkového řízení

  Slunečko, Tábor

 • Jsme spokojeni s navrženým řešením od firmy Karásek. Deklarované vlastnosti zařízení při objednání, souhlasí se skutečností. Zařízení Climavelum, které stíní naší zimní zahradu je správná investice. Děkujeme.

  Kulhánek, Český Krumlov

 • Zakázky jste zhotovili dle mých představ jak designových tak funkčních. Zpracování materiálů, funkčnost a přesnost výrobků je k mé plné spokojenosti. Vidím, že Vás svými vysokými nároky nezaskočím.

  Zíka, České Budějovice

 • Vážený pane Karásku, Dekuji za instalaci dveří Harmonie, zatím fungují k naší spokojenosti a doufám, že to bude platit i nadále.

  S pozdravem Felix J.

  Felix, Jindřichův Hradec

 • .. konečně firma, co dodrží vše co slíbí. Super, dopadlo to přesně tak jak jsme chtěli. Spokojenost.

  Kořínková , MvDr Bartoň, České Budějovice

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.