Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Markýzy horizontální

 • Kazetová markýza s větrnou automatikou

  Nová kazetová markýza Aurora se již vyjímá na další fasádě domu a díky motorovému pohonu bude majitelka snadno vytahovat tuto markýzu dle potřeby bez nutnosti si při tom zacvičit. Také jsme instalovali větrnou automatiku, která se postará o včasné uklizení markýzy do kazety a zamezí tím jejímu poškození.  Díky robustní konstrukci se tato markzýza kotví pouze na dvě krajní konzole. Látka je…

  Přejít na detail

 • Horizontální markýza RODI-M 4x2,5m

  Lehká konstrukce této horizontální markýzy nachází uplatnění při stínění výkladních skříní, teras a balkonů. Markýzu lze upevnit do stropu nebo čelně na fasádu. Max. rozměry 5m x vyložení 2,5m

  Přejít na detail

 • markýza RIVIERA s potiskem České Budějovice

  Markýza Riviera 4500 x 3500 mm s firemním potiskem na volánu. Instalace: provozovna firmy KARTUŠ elektro s.r.o., České Budějovice.

  Přejít na detail

 • Markýza RIVIERA TERNO České Budějovice

  Markýza, která stíní výlohu restaurace v nákupním centru TERNO v Č. Budějovicích. Tato markýza je ovládaná elektromotorem s větrnou a sluneční automatikou. Takže personál nemusí sledovat výkyvy počasí a proto je výloha restaurace ve stínu, když je potřeba. Investice, která plní svůj úkol na 100%. Zajišťujeme i reklamní potisk, dle zadání zákazníka. Velikost : šířka 11 metrů a vyložení 2 metry.

  Přejít na detail

 • Markýza 4m vyložení

  Markýza RIVIERA šířka 5 m s vyložením 4m. Světelná rampa s regulací Lighting Modulis Ramp RTS od SOMFY. Montáž na speciální konzole do dřevěného trámu krovů. Instalace na 4 ks konzol a je vše jak má být.

  Přejít na detail

 • Markýza Riviera 6*3,5m

  Velké markýzy v elektro provedení - motor RTS SOMFY na dálkové ovládání. Použili jsme TELIS 4 RTS. Každá z markýz je samostatně ovládaná a na společném pátém kanále se markýzy ovládají společně / najednou /. REFERENCE na: Marina LIPNO > KAPITANÁT

  Přejít na detail

 • Dekorativní markýza

  Umocněný design horizontální markýzy, dle uvedené realizace je významně viditelnější, působivější. Jak se Vám tato verze vyladěné markýzy líbí? 

  Přejít na detail

 • Zasklení lodžie včetně výklopné markýzy

  Zasklením lodžie jsme vytvořili další prostor pro život, který se zároveň nebude přehřívat díky motorové výklopné markýze. Tato markýza umožní regulaci tepla v uzavřené lodžii a navazující místnosti. Zasklení s tvrzeným ESG sklem o síle 5 mm je pro bezpečnost všech obyvatel bytu.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.