Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Terasové krytí

 • Terasové krytí Cubola

  Hledáte moderní a funkční terasové krytí? Máme pro Vás řešení! Novinka sezóny 2013 se těší na Vaši realizaci. Terasové krytí Cubola je revoluční produkt, který v sobě kombinuje konstrukci z hliníku se skrytými šrouby a bez viditelných spojů. Jeho další výhodou je možnost modulace. Můžete poskládat více Cubol vedle sebe. Cubolu lze montovat jako samostatně stojící prvek či kotvit ke zdi nebo na…

  Přejít na detail

 • Markýza terasová dvoumodul 9 x 6m

  Terasová markýza Malaga pro vhodné zastínění a zastřešení teras restaurací nebo rodinných domů. Dnes nabízíme v provedení s protitahem.

  Přejít na detail

 • Malaga do zahrady

  Zařízení MALAGA lze použít i pro soukromé účely stínění posezení u rodinného domu. Látku lze na přání zákazníka o potřebnou část prodloužit a získat tím stínění už od země.

  Přejít na detail

 • malaga dvojitá dle terasy

  Rozdělení zařízení, dle potřeby zákazníka. Tímto zbůsobem se vyřešila potřeba zajistit průchod na terasu. Modul je max. 5000mm široký a proto je pro stanovenou část modul samostatný užší.

  Přejít na detail

 • malaga kavárna

  Malaga skvěle slouží ke stínění a ochraně Vašich zákazníků před nežádoucími slunečními paprsky. Dobře poslouží i při deštových přeháňkách, kdy zákazník nejvíc ocení střechu nad hlavou a nehlásí se o předložení účtu.

  Přejít na detail

 • Latin Chlum u Křemže

  Terasové krytí LATIN speciálně přizpůsobené vystavěnému krbu. Přání zákazníka zakrýt i servírovací část bylo vyslyšeno. Dané řešení plně vyhovuje užívání prostoru u krbu, jak při slunném počasí, tak za deště.

  Přejít na detail

 • Latin MATEŘSKÁ ŠKOLKA Český Krumlov

  Doposud málo realizované projekty týkající se naší omladiny ve školkách. Tato konstrukce zajišťuje příjemný stín pro nejmenší stavitele. Pokrokové myšlení paní ředitelky bylo odměněno naším řešením zastínění pískoviště. Autor projektu- Karásek Rostislav ©2008

  Přejít na detail

 • Novinka a trend - sluneční plachty

  Originální řešení - nový způsob - možnosti, které jen těžko něco omezí. Kdo má rád jachty bude se cítit i doma jako na vodě - mechanizmy a komponenty použité právě z jachtingu - poměrně nákladné řešení - můžeme Vám nabídnout i řešení levnějším výrobkem KŘÍDLO.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.