Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Markýzy

 • Climavelum Třeboň

  Na obrázku je zimní zahrada přímo navazující na obývací pokoj. Při doladění větrné a sluneční automatiky na správnou hodnotu je tato zimní zahrada dokonalým prostorem pro odpočinek a relaxaci, ale i zároveň dobrým kolektorem pro temperaci obytného prostoru. Protože má automatika dva režimy ( pouze "větrná", kterou nelze vypnout nebo "sluneční a větrná") je vhodné při slunečném počasí…

  Přejít na detail

 • Climavelum LomLu

  Zařízení Climavelum na této zimní zahradě nahradilo běžné horizontální žaluzie instalované na vnitřní straně skleněné střechy nám neznámou firmou. Protože tyto však neplnili požadovanou úlohu, zvolil zákazník naší variantu venkovního stínění zařízením CLIMAVELUM s potahem SOLTIS. Vnitřní prostor zimní zahrady se po instalci našeho zařízení změnil v obyvatelný i v době slunečných dnů.

  Přejít na detail

 • Latin na pergole u RD

  Zastínění konstrukčně zajímavé pergoly byl trošku složitější úkol. Ale netrvalo dlouho a našli jsme toto řešení, které zákazník ocenil a v kombinaci s kazetovou markýzou jsme dokázali zastínit celou terasu.

  Přejít na detail

 • Climavelum Lipno

  Stínění zimni zahrady u rodinného domu vyřešilo přehřívání zimní zahrady na přijatelnou teplotu. Speciální markýzové plátno "SOLTIS" laděné k barvě fasády. Markýza CLIMAVELUM je elektricky ovládaná buď ručně, ale běžně pracuje v automatickém režimu, dle intezity světla a rychlosti větru. Zákazník naše řešení ocenil upřímnou pochvalou.

  Přejít na detail

 • Stínění zimní zahrady Strakonice

  Komplexní řešení zastínění zimní zahrady včetně automatické markýzy s potahem SOLTIS a venkovních žaluzií. Ideální kombinace výrobků pro snížení přehřívání obytného odpočinkového prostoru.

  Přejít na detail

 • Latin pod skleněnou střechou

  Stínění odpočinkového prostoru se soupravou zahradního nábytku je možné řešit podvěsným systémem Latin. Jedná se o markýzovou látku SATTLER, dle výběru zákazníka. Obsluha se provádí ručně pomocí lan. V případě potřeby je markýza vytažena a zabírá velmi málo místa v horní poloze. Stínění a ochrana proti slunci tímto zařízením funguje spolehlivě.

  Přejít na detail

 • Markýza na zimní zahradu s elektromotorem

  TARGA-PLUS je zkonstruována pro vodorovné a šikmé zastínění zimních zahrad, prosklených střech, střešních oken apod. Esteticky kastlík v uzavřeném stavu dokonale chrání látku a ostatní díly konstrukce před nepříznivými vlivy venkovního prostředí. Plynové pružiny integrované uvnitř vodících lišt zabezpečují dokonalé napnutí látky. Jedinečná schopnost clony TARGA-PLUS teleskopicky vysouvat vodící…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.