Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Stylový hliníkový altán včetně elektro markýzy Praha Hliníkové pergoly a altány, Markýzy pro zimní zahrady a pergoly

Informace k realizaci

Realizace hliníkového altánu, ze kterého je velice stylový doplněk krásného domu je referenční ukázkou našeho umění. Veliký obytný prostor vznikl kompletně za naší spolupráce včetně všech stavebních úprav se šikovnou stavební firmou. Hliníková pergola se zasklenou přední částí = altán. Lakované profily do vypalované práškové barvy ladí k doplňkům domu, jako jsou okapy či parapety. 

Na střeše jsme instalovali bezpečnostní vrstvené sklo Connex se zesílenou folií (Connex 4.4.2) v čirém provedení. Zde také specialita v provedení krokvic z hliníkových robustních profilů 150x50x2 mm, pro možnost zvolení vyložení až 4,5 m, standardně krokvice 100x50x2/4 pro sklo do vyložení 3,5m.

Pod střechu jsme navrhli a zrealizovali stínící markýzu prémiového Švýcarského výrobce Stobag také v lakované verzi, která se zrovna velice hodila k barvě konstrukce. Látka byla vybrána nejbližší fasádě. Elektro pohon motory Somfy zajistí dlouholetou spolehlivost, ovládání pomocí dálkového ovladače. Zde možnost připojení sluneční a tepelné automatiky a tím efektivní automatické stínění.

 

Shlédněte VIDEO:

2 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.