Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Vestavěné skříně a nábytek na míru

NEPŘIJÍMÁME ZAKÁZKY NA VESTAVĚNÉ SKRÍNĚ A NÁBYTEK NA MÍRU.

 

Vestavěné skříně INDECO nabízí důmyslné řešení posouvání dveří po kolejnici pomocí ložiskových koleček pro jejich tichý chod. Vestavěné skříně INDECO jsou vhodnou volbou pro pokoje jako je ložnice, dětský pokojSkříně do podkroví jsou pomocí systému INDECO vyřešené jako mávnutím proutku. Nabízíme Vám také šatní skříně, kdy Vám zajistíme efektivní úložiště a ergonomické a praktické vnitřní uspořádání.

Vnitřní vestavba je řešena přímo na míru zákazníkovi, tedy Vám. Podle Vašich potřeb, které společně zjistíme, sestavíme vnitřní vestavbu sloužící dlouhá léta k plné spokojenosti. Do vestavěných skříní INDECO také nabízíme různé doplňky, jako je držák na hubici vysavače, kravatník, kalhotovník apod.

Nábytek na míru

Vyrábíme také nábytek na míru do Vašeho obýváku, ložnice či jiného pokoje Vašeho bydlení. Velkou výhodou je konstrukční řešení, které zajistí správnou nosnost polic a velký výběr barev pro sladění s Vaším interierem. Usilujeme o Vaši pohodu a klid na duši, takže celé řešení připravujeme do 3D návrhu na PC nebo také "starým" způsobem na papír v ruce. Zařídíme Vše až do posledního detailu na Vašem novém nábytku.

POTŘEBUJI ŘEŠENÍ

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.