Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Nábytek do koupelny

 • Skříňka koupelnová - dvojumyvadlo

  Koupelnový nábytek z lamina s ošetřením proti vlhkosti. Hrany ABS 2mm jsou samozřejmostí. Hliníkové lišty - zapuštěná madla jsou v souladu s designem a nepřekáží. Sifon a vodoistalaterské rozvody jsme sladily s naším záměrem.

  Přejít na detail

 • Skřínka pod umyvadlo bílá na míru

  Vyrobíme pro Vás na zakázku i nábytek do koupelny. Zde jsme řešili umístění skříňky pod umyvadla, která nejsou určená pro vestavbu. Vyrobili jsme skříňku a místě vyřízli otvory pro sifon. Skříňka je postavena na rektifikačních nožičkách, které jsou "štelovací" a slouží k vyrovnání případných křivých podlah. Díky ABS hranám je lamino odolnější proti vodě a vydrží tak delší dobu ve skvělé…

  Přejít na detail

 • Vybavení koupelny s mramorovým obkladem

  Posuvnými dveřmi jsme zavřeli prostor pod vestavěným umyvadlem a tím jsme vytvořili úložný prostor a zároveň zakryli instalaci umyvadla. Zvolená výplň je zde lacobel bílý v hliníkových rámech pro dlouhou životnost ve vlhkém prostředí.

  Přejít na detail

 • Kompletní vybavení koupelny kreativním nábytkem

  K této koupelně jsme přišli jako k prázdnému malířskému plátnu - čekala na kompletní vybavení. Zákaznici jsme zde vyrobili praktiké úložné systémy. Například komodu pod umyvadla, skříňku u WC na toaletní potřeby s roletkou a vestavěnou skříň. Použitý materiál barevně ladí s obklady. Jednotlivé díly jsou ohraněny ABS hranou jiné barvy, než byl deskový materiál.  Dbali jsme na jednoduchý…

  Přejít na detail

 • Luxusní vznášející se skříňka

  Toto je naše opravdu krásná realizace "vznášející" se koupelnové skříňky. Zde jsme použili na míru vytvořená/stříkaná skla Lacobel 6 mm pro dokonalý vzhled majitelovy koupelny. Kvalitní pojezdový systém od německého výrobce Hettich zajistí dokonalý chod včetně dobrždění na krajích. Systém je bezrámový. Nechali jsme také vytvořit na míru vypálené dno skřínky z 4 mm hliníkového plechu. Zajistíme…

  Přejít na detail

 • KOUPELNA se stěnovým systémem

  Obklad stěny systémem hliníkových profilů, které tovří drážku na různé doplňkové příslušenství - viz. stěnový systém. Použitý plošný materiál je bílé lesklé lamino s odolnou vrstvou lesku. Dokonalé provedení násobí vnímání luxusu.

  Přejít na detail

 • Hliníkové posuvné uzavírání

  Krásná koupelna, kamen kam se podíváte. Ale posuvná křídla pod dvoj-umyvadlem s hliníkovými rámy a pískovaným sklem to je ta kombinace, která násobí vnímání.

  Přejít na detail

 • skříňka pod umyvadlo individuál

  Koupelnový nábytek. Skříňka pod dvouumyvadlem speciál. Rozdělení a velikost zásuvek odpovídá přesně požadavkům zákazníka. Barevné řešení ladí s obklady v koupelně.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.