Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Předsíňové odkládací stěny

 • Stěnový systém

  Představujeme Vám tímto stěnový systém hliníkových komponentů. Tento univerzální systémje vhodný pro použití jak v předsíni, tak v obývacím pokoji. Samozřejmě i v šatnách a dalších jiných aplikacích.

  Přejít na detail

 • KOUPELNA se stěnovým systémem

  Obklad stěny systémem hliníkových profilů, které tovří drážku na různé doplňkové příslušenství - viz. stěnový systém. Použitý plošný materiál je bílé lesklé lamino s odolnou vrstvou lesku. Dokonalé provedení násobí vnímání luxusu.

  Přejít na detail

 • vestavěná skříň - barevné Vydří

  Návrh skříně pro malého kapitána. Vytrína na autíčka - pantové skleněné dveře - bezpečnostní sklo. Úložné prostory v zásuvkách a za hliníkovou roletkou. Realizace únor 2009.

  Přejít na detail

 • odkládací přesíňová stěna

  Přesíňová okládací stěna v hale rodinného domu. Komoda s nábytkovými roletami s hliníkovým pancířem je krásným doplňkem sestavy. Zásuvky neboli šuplíky jsou opatřeny výsuvy Quadro s brzdou - tlumením dojezdu, takže je obsluha víc než snadná. Elegance a přesná práce řešená do detailů je pak vidět. Spodní část u podlahy byla vyřešena hliníkovou lištou s perforovanými otvory pro odvětrání stěny a…

  Přejít na detail

 • předsíňová věšáková stěna

  Praktická variabilní odkládací stěna s háčky na kabáty, fazetované zrcadlo. Doplňkový funkční nábytek, botník a odkládací skříňka se zásuvkou a dvířky. Vše v harmonii s požadavky zákazníka. Hliníkové díly v provedení elox - háčky, madla i pancíř nábytkové rolety je z hliníku.

  Přejít na detail

 • skříň s odkládací stěnou

  Realizace této zakázky je ukázková kombinací nábytkových rolet, posuvných dveří INDECO, věšákovou odkládací stěnou, zásuvkami, doplňky ve skříni - kalhotovníky, výsuvná oka na ramínka HETTICH, drátěné koše, výsuvná police nad prostorem pro ramínka apod.

  Přejít na detail

 • Odkládací stěna na oděvy

  Dětský stacionář Centrum Bazalka - okládací stěna s věšáky na oděvy. Přizpůsobeno potřebě zjednodušit dětem najít své místo pro oděvy. 

  Přejít na detail

 • Předsíňová stěna se zrcadlem

  Odkládací stěna na oděvy ve vstupní hale rodinného domu. Stěna je vč velkoplošného zrcadla za ktrerým je skryt domácí rozvaděč, který je snadno přístupný po otevření zrcadlové části. Vždy najdeme řešení. Halu jsme vybavili také vestavěnou skříní INDECO s posuvnými dveřmi s ornamentním sklem MASTER CARE - pískovaný. ©RK

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.