Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Skříně podle typu použití


Společnost Indeco společně s firmou Karásek s.r.o. si pro Vás připravili rozsáhle množství druhů skříní. Společně s 20ti letými zkušenostmi firmy Karásek a obrovskou variabilitou možností sestavy skříní Indeco jsou tyto skříně ideální volbou a lze je jakkoliv kombinovat. Například skříně určené do podkroví mohou být i v dětském pokoji a skříně v předsíni mohou mít designovou výplň. Každý si tak může tímto způsobem nakombinovat přesně tu skříň, která vyhovuje jeho představám. Právě tu svou skříň si můžete přijít navrhnout do výstavních prostor Karásek s. r. o. , Nemanická 5, 370 01 České Budějovice.

TYPY SKŘÍNÍ

Skříně rozdělujeme na několik kategorií, především podle způsobu otevírání a jejich umístění v objektu a také podle druhu rámu.

Způsoby otevírání:

Druhy rámů:

 • Hliníkové
  Více v kategorii skříně s hliníkovým rámem.
 • Ocelové
  Více v kategorii skříně s ocelovým rámem.

 JAK PROBÍHÁ NÁKUP SKŘÍNĚ?

 •  Jako první proběhne telefonická či emailová domluva, kde se společně dohodneme na termínu schůzky, na které proběhne seznámení se sortimentem, konzultace a návrh řešení.
 •  Na základě těchto poznatků sestavíme 3D vizualizaci a cenovou kalkulaci. Následují korekce návrhu od zákazníka na jejichž základě dovedeme návrh zboží do výsledné podoby./li>
 •  Následuje potvrzení objednávky, domluvení termínu zaměření a výběr 10% zálohy.
 •  Pak už jen zaměřování na místě a zaplacení zálohy 40% a to v hotovosti či převodem.
 •  Při následné montáži následuje konečný doplatek v hotovosti, nebo převodem po předchozí domluvě.

Oblíbené články pro Vás:

 • Proč si pořídit skříň na míru?

  Pokud nechceme, aby nám skříně v bytě překážely, abychom je museli obcházet, využívat zákoutí mezi skříní a stěnou jako odkladiště nepotřebných a věčně zaprášených věcí, máme jediné řešení  [...]

 • Vestavěná šatní skříň nahradí šatnu

  Vyznejte se ve svém oblečení. Vestavěná šatní skříň musí vyřešit vaše individuální potřeby. Uskladněné ošacení, ale i obuv a různé doplňky, musí být v šatní skříni uspořádané přehledně, prakticky a ergonomicky.  [...]

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY KLIENTŮ

 •  Co je dobré si připravit na první schůzku?
  Předběžné rozměry daného prostoru, případně fotografii, výkres. Dále je dobré mít představu k jakému účelu bude skříň sloužit, co do ní budeme ukládat.
 •  Kdy přijede technik?

  a/ na základě předchozí objednávky
  b/ konzultační návštěva u zákazníka je zpoplatněna, v případě realizace je částka započítaná.

 •  Jak probíhá zaměřování?
  Termín zaměřování je domluven při podpisu smlouvy. Pro zaměření vestavěné skříně je třeba mít prostor vyklizený. Zaměření probíhá po dokončení stavebních úprav.
 •  Jak probíhá montáž?
  Skříň je vyrobena z jednotlivých částí (police, příčky), které montážníci na místě sestaví. Zákazník připraví prostor pro instalaci skříně a manipulaci s materiálem. Hrubé nečistoty jsou odstraněny a skříň je předaná k užívání.
 •  Za jak dlouho budu mít skříň doma?
  Obvyklý termín dodání vestavěné skříně je tři týdny od podpisu objednávky, složení zálohy ve výši 50% a po upřesnění všech detailů. V případě nestandardních materiálů max. pět týdnů. O termínu montáže předem informuje technik.
 •  Proč Indeco vestavěné skříně?
  Systém Indeco je prověřený, poskytovaná záruka pět let na posuvný systém.  Je určený pro všechny věkové kategorie. Dokážeme vyrobit cenové alternativy od standardního až po luxusní provedení. Vždy si však zachováváme vysokou kvalitu a úroveň poskytnutých služeb. Klademe důraz na nalezení nejlepšího řešení pro každého zákazníka. Naší předností je milý personál.

Nejnovější realizace:

 • Skříň zrcadlová šikmá

  I podkrovní místnosti nemusejí postrádat zrcadlové plochy i v místech šikmého stropu. Posuvné dveře dokážeme dokonale přízpůsobit zešikmení stropů v podkroví.

  Přejít na detail

 • Skříně v podkroví RD, hliníkové rámy

  Krásná ukázka naší práce v podkrovních prostorech rodinného domu. Díky využití nejnovějších poznatků v oblasti designu a doplňků Vám pomůžeme při řešení skříní do podkroví, kde je vždy zapotřebí mít co nejefektivnější úložné prostory. Hliníkové rámy ve stříbrném provedení "elox" jsou zárukou vysoké životnosti a vnitřní uspořádání je projektováno pro praktické využití.…

  Přejít na detail

 • barevná harmonie v pokojíku

  Dětské pokoje umíme doladit k potřebám malých obyvatel. Skříň je koncipována jako pěti dílná s přiznaným středovým dílem. Kolejnice je průběžná na celou šířku, takže je 100% přístup do každých dvou krajních dílů přesunutím dveří na opačnou stranu.

  Přejít na detail

 • skříně na míru s pantovými dveřmi

  Skříně v dětském pokoji pro tři děti. Skříně jsou řešeny spravedlivě pro každého stejně. Spokojenost obyvatel pokoje byla ověřena.

  Přejít na detail

 • Vestavěné skříně - dětský pokojíček

  Krásné kombinace pro děti. Víme že je možné kombinovat cokoli, ale cit a detail je důležitý. Proto Vám rádi ukazujeme podařené dílo jako je toto. Slečna je spokojena. V doplňující fotce je ukázka sousedního pokoje sestry. Víme, že každá je originál, ale přesto to ladí.

  Přejít na detail

 • Skříň na míru do podkroví

  Na vestavěné skříně do podkroví jsme Mistři. Další nafocená realizace důmyslné skříně s horním nástavcem a posuvnými dveřmi s krásnými moderními dekory laminované dřevotřísky plní spolehlivě svou funkci kvalitního úložného a promyšeleného úložného prostoru. Protože toho není nikdy dost. Na fotografiích si prohlédněte, jaké řešení nabízíme pro posuvné dveře seříznuté na přesný úhel střechy a…

  Přejít na detail

 • Neobvyklá šatna - přiznané cihly

  Naší specialitou je také vytvářet nábytek na míru a vestavěné skříně prostě dle přání klienta. Díky přesnému měření a zpracování na PC je poté výsledek výborný. Zde vidíte zástavbu šatny s členitou zástavbou, mnoho úložného prostoru. Také si všimněte šikovného hloubkového využití u šatní tyče na kabáty a bundy. Detailní fotky poté prozradí, že si s Vaším nábytkem opravdu vyhrajeme…

  Přejít na detail

 • Bohaté úložné prostory podkroví

  Zákazník k nám přišel s přáním vyřešit prostory pro velké množství odborných knih v podkrovních prostorách, kde se nachází pracovna a ložnice. Pracovnu tvoří poměrně dlouhá místnost ve tvaru písmene A. Boční stěny jsou nízké, cca 50cm. Navrhli jsme knihovnu větší hloubky, kam se vejdou knihy i za sebe. Aby se na knihy neprášilo, knihovna je uzavřena posuvnými dveřmi. Výplň tvoří čiré…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.