Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Skříně do podkroví

 • Skříň zrcadlová šikmá

  I podkrovní místnosti nemusejí postrádat zrcadlové plochy i v místech šikmého stropu. Posuvné dveře dokážeme dokonale přízpůsobit zešikmení stropů v podkroví.

  Přejít na detail

 • Skříně v podkroví RD, hliníkové rámy

  Krásná ukázka naší práce v podkrovních prostorech rodinného domu. Díky využití nejnovějších poznatků v oblasti designu a doplňků Vám pomůžeme při řešení skříní do podkroví, kde je vždy zapotřebí mít co nejefektivnější úložné prostory. Hliníkové rámy ve stříbrném provedení "elox" jsou zárukou vysoké životnosti a vnitřní uspořádání je projektováno pro praktické využití.…

  Přejít na detail

 • Skříň na míru do podkroví

  Na vestavěné skříně do podkroví jsme Mistři. Další nafocená realizace důmyslné skříně s horním nástavcem a posuvnými dveřmi s krásnými moderními dekory laminované dřevotřísky plní spolehlivě svou funkci kvalitního úložného a promyšeleného úložného prostoru. Protože toho není nikdy dost. Na fotografiích si prohlédněte, jaké řešení nabízíme pro posuvné dveře seříznuté na přesný úhel střechy a…

  Přejít na detail

 • Bohaté úložné prostory podkroví

  Zákazník k nám přišel s přáním vyřešit prostory pro velké množství odborných knih v podkrovních prostorách, kde se nachází pracovna a ložnice. Pracovnu tvoří poměrně dlouhá místnost ve tvaru písmene A. Boční stěny jsou nízké, cca 50cm. Navrhli jsme knihovnu větší hloubky, kam se vejdou knihy i za sebe. Aby se na knihy neprášilo, knihovna je uzavřena posuvnými dveřmi. Výplň tvoří čiré…

  Přejít na detail

 • podkrovní skříň v dětském pokoji

  Krásný dětský pokoj pro naše děti a úložný prostor pro nás, rodiče. Posuvné dveře INDECO, které jdou tak snadno - jak je vidět i malý chlapec dokáže skříň obsluhovat. Na celé sestavě je použit systém spojování materiálu Excentry HETTICH a systémové otvory po 32mm pro snadnou změnu výšky polic.

  Přejít na detail

 • úložná skříň - Šatna ve skříni

  Novou vestavěnou šatnu v podkroví si užívají klienti každodenním praktickým požitím. Díky použití kvalitních komponent a promyšlené vestavbě se počítá životnost této skříně na dlouhá léta. "Šatny, skříně Karásek - všechno sedne na vlásek!"

  Přejít na detail

 • skříň INDECO - zkosené posuvné dveře

  Dětský pokoj se vším všudy. Od postele až pracovní stůl vč. úložných prostorů ve vestavěné skříni s posuvnými dveřmi. To vše od jednoho vybraného dodavatele včas a přesně tak jak jste si s námi domluvili. Bez kompromisů a kvalitně Vám předáme v domluveném termínu hotovou zakázku. Tak to funguje. Obraťte se na specialistu v tomto oboru - firmu Karásek s.r.o. - zástupce INDECO CZ.

  Přejít na detail

 • Moderní skříň v podkroví

  Bydlíte v podkroví a sníte o nové skříni? Ať už Vaše podroví vypadá "jakkoliv", pro nás to bude hračka. Neváhejte a napište nám poptávku.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.