Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Skříně do předsíně

 • skříň předsíňová

  Jak opravdu využít vstupní část bytu? I s tím se s Vámi rádi podělíme a poradíme. Efektivní úložné prostory to je naše parketa. Ještě jednou: EFEKTIVNĚ UKLÁDAT to je naše parketa a VAŠE VÝHRA - získáte víc . . . možná za víc, ale za to to stojí.

  Přejít na detail

 • Skříň v předsíni se zrcadlem

  Praktická a elegantní vestavěná skříň na míru v předsíni rodinného domu. Volba materiálu padla na ověřenou klasiku a pro zvětšení prostoru je osazeno také praktické zrcadlo. Všimnete si automatického dotahu dveří a detailu řešení soklu dlažby, který vždy precizně okopírujeme bočním mini-soklíkem.

  Přejít na detail

 • Nábytek, kuchyně a vestavěná skříň do garsonky

  U této realizace jsme to vzali "z gruntu", vše z bytu muselo pryč a nastoupili jsme my s kompletní realizací bytu "na klíč". Vestavěná skříň INDECO v předsíni s posuvnými dveřmi, nábytek na míru včetně zavěšených polic, stolu nebo také skříně na drobnosti. Vše s ohledem na maximální design. Zde jsme také ve spolupráci s majitelem bytu realizovali jednoduchou kuchyni, kde byste našli výklopná…

  Přejít na detail

 • osvětlení - skříň ve vstupní hale

  Detailní pohled na řešení osvětlení skříně. Myslíme si, že toto řešení je elegantnější, než světelné rampy u vestavěných skříní v obytných prostorách. Pakliže konkurenční systémy nedisponují kontrukční výškou jako naše (280 a 320cm) - uplatňují světelné rampy pro maskování nedokonalosti těchto systémů posuvných dveří právě snížením stropu světelnou rampou. U ocelových rámů lze naše dveře…

  Přejít na detail

 • Lakobelová skříň

  Skvělý skleněný odlesk barevného skla lakobel. Vynikající spolupráce se zákazníkem ve vývoji zakázky. Výsledek - SUPER.

  Přejít na detail

 • Pěkná skříň v hale

  Barevným možností do Vašeho interieru není nikdy dost. Velký výběr a možnosti u nás zjistíte při osobní návštěvě.

  Přejít na detail

 • skříň s odkládací stěnou

  Realizace této zakázky je ukázková kombinací nábytkových rolet, posuvných dveří INDECO, věšákovou odkládací stěnou, zásuvkami, doplňky ve skříni - kalhotovníky, výsuvná oka na ramínka HETTICH, drátěné koše, výsuvná police nad prostorem pro ramínka apod.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.