Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Skříně s designovou výplní

NOVINKA 2013!

Designové skleněné výplně s bezpečnostní fólií je novinka na trhu.

Nabízíme na skleněné výplně posuvných a otevíracích dveří skříní na míru umístění libovolného motivu z nepřeberného množství fotek a grafik z cca 11 miliónů motivů nebo možnost použití vlastních fotek nebo jiných vlastních obrázků (požadavek na kvalitu min 300 dpi).

Využíváme databázi fotografií Fotolia.com s databází více než 20 000 000 fotek! Zajisté vyberete fotografii pro Vaši novou skříň. Pro Vás, kteří nemáte rádi velké výběry jsme vybrali několik designů, které máme ověřené v praxi a jsou velmi povedené.

Technologie tisku je pomocí velmi drahého tiskového stroje s obrovskou tiskovou plochou možná v excelentní kvalitě 300 dpi, kdy také zblízka je fotografie velmi detailní. Máte tak doma opravdu krásnou skříň plnící funkci estetickou a také samozřejmě velmi funkční.

Napište poptávku nebo pomocí online formuláře pošlete detailní informace o Vaší nové skříni. 

 • San Francisco - skříň s fotografií atyp

  Reference velké skříně s velice kreativní designovou výplní posuvných a otevíracích dveří, která je panoramatická. Tato vestavěná skříň je vestavěna do atypického tvaru místnosti - nad dveřmi umístěna spojovací skřínka s pantovými dveřmi, kde je také instalována skleněná designová výplň. Velice komplikované řešení výplně, tak aby navazovala. To vše pro Vás dokážeme. Návrhy vestavěné skříně s…

  Přejít na detail

 • Plážová skříň - skříň s fotografií

  Realizace neobyčejné skříně s vysoce kvalitní fotografií v ocelových rámech. Skříň v dětském pokoji s nadčasovou fotografií, která se neokouká. Vestavba řešena pro velký úložný prostor, ale také pro instalaci televize pro sledování pohádek. Stačí odsunout dveřní rám. Jak můžete vidět, tisk je i zblízka velice kvalitní.

  Přejít na detail

 • Stůl s fotografií

  Na speciální přání klienta jsme také zajistili tisk fotografie na jídelní stůl. Krásná fotografie umocňuje vzhled tohoto stolu. Stůl je vyroben z bezpečnostního skla ESG. Ze spodu je na skle natištěn motiv, přes který je nalepena bezpečnostní folie, motiv se tedy nemůže zničit.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.