Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Skříně podle způsobu otevírání


Společnost Indeco společně s firmou Karásek s.r.o. si pro Vás připravili rozsáhle množství druhů skříní. Společně s 20ti letými zkušenostmi firmy Karásek a obrovskou variabilitou možností sestavy skříní Indeco jsou tyto skříně ideální volbou a lze je jakkoliv kombinovat. Například skříně určené do podkroví mohou být i v dětském pokoji a skříně v předsíni mohou mít designovou výplň. Každý si tak může tímto způsobem nakombinovat přesně tu skříň, která vyhovuje jeho představám. Právě tu svou skříň si můžete přijít navrhnout do výstavních prostor Karásek s. r. o. , Nemanická 5, 370 01 České Budějovice.

TYPY SKŘÍNÍ

Skříně rozdělujeme na několik kategorií, především podle způsobu otevírání a jejich umístění v objektu a také podle druhu rámu.

Způsoby otevírání:

Druhy rámů:

  • Hliníkové
    Více v kategorii skříně s hliníkovým rámem.
  • Ocelové
    Více v kategorii skříně s ocelovým rámem.

 JAK PROBÍHÁ NÁKUP SKŘÍNĚ?

  • Jako první proběhne telefonická či emailová domluva, kde se společně dohodneme na termínu schůzky, na které proběhne seznámení se sortimentem, konzultace a návrh řešení.
  • Na základě těchto poznatků sestavíme 3D vizualizaci a cenovou kalkulaci. Následují korekce návrhu od zákazníka na jejichž základě dovedeme návrh zboží do výsledné podoby.
  • Následuje potvrzení objednávky, domluvení termínu zaměření a výběr 10% zálohy.
  • Pak už jen zaměřování na místě a zaplacení zálohy 40% a to v hotovosti či převodem.
  • Při následné montáži následuje konečný doplatek v hotovosti, nebo převodem po předchozí domluvě.

Oblíbené články pro Vás:

  • Proč si pořídit skříň na míru?

    Pokud nechceme, aby nám skříně v bytě překážely, abychom je museli obcházet, využívat zákoutí mezi skříní a stěnou jako odkladiště nepotřebných a věčně zaprášených věcí, máme jediné řešení  [...]

  • Vestavěná šatní skříň nahradí šatnu

    Vyznejte se ve svém oblečení. Vestavěná šatní skříň musí vyřešit vaše individuální potřeby. Uskladněné ošacení, ale i obuv a různé doplňky, musí být v šatní skříni uspořádané přehledně, prakticky a ergonomicky.  [...]

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY KLIENTŮ

  •  Co je dobré si připravit na první schůzku?
    Předběžné rozměry daného prostoru, případně fotografii, výkres. Dále je dobré mít představu k jakému účelu bude skříň sloužit, co do ní budeme ukládat.
  •  Kdy přijede technik?

    a/ na základě předchozí objednávky
    b/ konzultační návštěva u zákazníka je zpoplatněna, v případě realizace je částka započítaná.

  •  Jak probíhá zaměřování?
    Termín zaměřování je domluven při podpisu smlouvy. Pro zaměření vestavěné skříně je třeba mít prostor vyklizený. Zaměření probíhá po dokončení stavebních úprav.
  •  Jak probíhá montáž?
    Skříň je vyrobena z jednotlivých částí (police, příčky), které montážníci na místě sestaví. Zákazník připraví prostor pro instalaci skříně a manipulaci s materiálem. Hrubé nečistoty jsou odstraněny a skříň je předaná k užívání.
  •  Za jak dlouho budu mít skříň doma?
    Obvyklý termín dodání vestavěné skříně je tři týdny od podpisu objednávky, složení zálohy ve výši 50% a po upřesnění všech detailů. V případě nestandardních materiálů max. pět týdnů. O termínu montáže předem informuje technik.
  •  Proč Indeco vestavěné skříně?
    Systém Indeco je prověřený, poskytovaná záruka pět let na posuvný systém.  Je určený pro všechny věkové kategorie. Dokážeme vyrobit cenové alternativy od standardního až po luxusní provedení. Vždy si však zachováváme vysokou kvalitu a úroveň poskytnutých služeb. Klademe důraz na nalezení nejlepšího řešení pro každého zákazníka. Naší předností je milý personál.

Nejnovější realizace:

  • Vestavěná skříň do ložnice

    Vestavěná skříň s velice přehledným středovým segmentem, kde je také prostor pro LCD televizi. Luxusní verze vestavěné skříně INDECO s dveřními výplněmi Lacobel. Tlumené a tiché dojezdy dveří zajistí pohodlné dovírání dveří bez nutnosti hlídat jejich dovření - sami se dovírají. Toto také u zásuvek s výsuvy Hettich.  Dopřejete si pohodlnou a přehlednou vestavěnou skříň INDECO se zárukou…

    Přejít na detail

  • Skříně v podkroví RD, hliníkové rámy

    Krásná ukázka naší práce v podkrovních prostorech rodinného domu. Díky využití nejnovějších poznatků v oblasti designu a doplňků Vám pomůžeme při řešení skříní do podkroví, kde je vždy zapotřebí mít co nejefektivnější úložné prostory. Hliníkové rámy ve stříbrném provedení "elox" jsou zárukou vysoké životnosti a vnitřní uspořádání je projektováno pro praktické využití.…

    Přejít na detail

  • barevná harmonie v pokojíku

    Dětské pokoje umíme doladit k potřebám malých obyvatel. Skříň je koncipována jako pěti dílná s přiznaným středovým dílem. Kolejnice je průběžná na celou šířku, takže je 100% přístup do každých dvou krajních dílů přesunutím dveří na opačnou stranu.

    Přejít na detail

  • skříň- dřevodekor v ložnici

    Posuvné dveře dřevodekor v kombinaci se stříbrným zrcadlem vše laděno do světlého odstínu. Zástavba skříně také ve shodném dřevodekoru. Zásuvky na kuličkových výsuvech, hrany ABS 2mm - vše pro Vaši dlouholetou spokojenost s výrobkem. Líbí se Vám tako vestavěná skříň?

    Přejít na detail

  • Přemístěný vypínač do vestavěné skříně

    Vypínače, které se instalují dříve, než se objednávají skříně na míru INDECO jsou někdy tam kde být nemají. Proto jsme odborníci, aby jsme Vám pomohli najít vhodné řešení. Zde jedno vidíte. Původní místo vypínače bylo tam, kde dorážejí posuvné dveře na bočnici.

    Přejít na detail

  • skříně na míru s pantovými dveřmi

    Skříně v dětském pokoji pro tři děti. Skříně jsou řešeny spravedlivě pro každého stejně. Spokojenost obyvatel pokoje byla ověřena.

    Přejít na detail

  • skříň do ložnice s posuvnými dveřmi

    Elegantní kompozice pro zákazníka s vybraným vkusem. Použité materiály - bílé pololesklé lamino, buk, zrcadlo, hliníkové rámy INDECO

    Přejít na detail

  • San Francisco - skříň s fotografií atyp

    Reference velké skříně s velice kreativní designovou výplní posuvných a otevíracích dveří, která je panoramatická. Tato vestavěná skříň je vestavěna do atypického tvaru místnosti - nad dveřmi umístěna spojovací skřínka s pantovými dveřmi, kde je také instalována skleněná designová výplň. Velice komplikované řešení výplně, tak aby navazovala. To vše pro Vás dokážeme. Návrhy vestavěné skříně s…

    Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.