Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Vyhledávání

Výsledky vyhledávání

Altán se sedlovou střechou také umíme, když je to potřeba. Zde bylo účelem ochránit posezení, které vzniklo mezi novou garáží a rodinným domem. Na… Na betonovou desku jsme zaměřili hliníkový altán. Jak můžete na fotografiích vidět, obě strany mají různý sklon. To bylo z důvodu napasování na domovní
Jak zhodnotit odpočinkový prostor?  Takto a s námi. Hliníková konstrukce altánu se skleněnými výplněmi. Střecha - bezpečnostní sklo. Posuvná křídla… křídla umožní v letním období maximální otevření a vytvoření výtečného provětrání zaskleného prostoru.
sousedé přátelští a Vy byste si přáli kousek soukromí na Vaší zahradě? Řešením může být hliníkový altán na míru s neprůhlednou stěnou / stěnami a nebo také střechou… bezpečnostního skla Connex 8 mm, které je probarvené do šedé barvy. Tím vznikl příjemný a útulný prostor. Menší nevýhodou může být v tomto případě celoroční stín /… možné. Nabízíme Vám realizace na míru a je možné spoustu provedení upravit nebo vymyslet. Stačí sdělit Vaše přání a třeba bude možné jej zrealizovat.
mobilního domu. Úplným zasklením máme vytvořen prostor, ktertý jde uzavírat, a v případě potřeby max. otevřít. Zamykání zámkem FAB oboustranně.
Systémové řešení altánu - vč. pevných spodních částí nahrazující zábradlí. Použité mléčné sklo CONEX a posuvných dílech čiré tvrzené sklo ESG. Hliníkové… systémovým okapovým systémem 100mm.  Spolehlivé řešení - hliníkový altán od Karásek s.r.o. 
hliníková konstrukce v provedení ELOXovaný hliník. Zasklený altán plní roli uzavřeného suchého prostoru. Alternativně lze posuvnými křídly otevřít maximální… maximální plochu přední části. Boční jednokřídlové posduvné dveře a ostaní díly s ornamentním sklem zajišťují soukromí z bočního pohledu.
Nový hliníkový altán, tedy kompletně uzavřenou pergolu si užívají ve Vlachově Březí. Tento speciální altán instalovaný na terase integrované do sedlové… nasazené na oplechování střechy a pečlivá profesionální práce našich odborných montérů jsou zárukou, že dovnitř jentak nepoteče a konstrukce bude v pořádku sloužit… by Karasek" jsme vymysleli a vyvinuli již pro předchozí zakázku. Toto jedinečné řešení zajistí možnost výstupu na střechu a servis komínu. Jako krytina
nepříznivé počasí a chladnější večery přiměly zákazníka ke kompletnímu zasklení bočních stěn. Posuvná křídla v hliníkových rámech a čiré bezpečnostní sklo… fotografie. Omlouváme se za malé fotografie. Realizace byla ve Švýcarsku a zákazník poslal jen takto malé.
Altán o rozměru 3000x2000mm jako vzorový s použitými systémy: rámový systém posuvných křídel a z levé strany bezrámový systém se sklem ESG6mm. Spodní
posouvat a sama zákaznice toto nedokázala. Chtěla tedy nové řešení od firmy Karásek, specialisty na altány a pergoly. Nabídli jsme hliníkový altán s polykarbonátovou… polykarbonátovou střechou a bočním posuvným zasklením, kde jsme instalovali bezpečnostní tvrzené sklo ESG, které se po destrukci (avšak vydrží 5x více, než… vodě je tedy stoprocentní. A protože je potřebné někdy větrat, v horní části jsou také posuvné díly. Ty lze pohodlně otevřít a tak mít přístup čerstvého

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.