Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení Combi ELOX, bronzové sklo Jesenice u Prahy Rámové zasklení pergol a teras

Názor klienta

Když jsme zvažovali zasklení pergoly u svého domu, firma Karásek v Googlu vyskočila na prvním místě. Prezentace firmy nás velmi zaujala, nejvíce prostřednictvím hezky zpracovaných videí a fotek konkrétních řešení a získali jsme dojem, že se jedná o velmi profesionální firmu, čemuž bude jistě odpovídat i vysoká cena a tak jsme ji zatím neoslovovali. Přišlo nám, že zas tak "profi" to mít nemusíme a tolik peněz nás to také stát nemusí. Oslovili jsme místního sklenáře, který nám řešil drobnou zakázku na domě a záměru se chytil velice rychle, nabídl velmi zajímavou cenu (ve skutečnosti třetinovou oproti firmě Karásek), navrhl řešení a zaplatili jsme 50% zálohu. Pak začal pán velmi improvizovat z různých hliníkových lišt z hobby marketů, které různě slepoval k sobě Mamutem. Nejprve je natíral barvou štětcem a když začala hned opadávat barva, což bylo zjevné už když nám lišty Mamutem přilepil k betonovým designovým pražcům, nastříkal barvu sprejem (tvrdil, že to prošlo práškovou lakovnou). Začal se s tím trápit, nebyl schopen dodržet jakoukoli dohodu či termín, protože se mu vše vždy zkomplikovalo, což ho vždy samotného překvapilo. To co nám začal na pergole tvořit, za to by se styděl i člověk, co by si chtěl nechat zasklít verandu na staré chalupě, neskutečná prasárna. Vše zamatlané od lepidla, lišty různě nastavované, na posuvná skla používal kolečka do interiérů a samotné sklo působilo, že většímu větru neodolá. Se ženou jsme se shodli, že i když bychom měli přijít o celou zálohu, raději tu hrůzu zastavíme, protože bychom toho jinak celý život litovali, kdykoli bychom se na pergolu podívali, hlavně bychom se styděli ji komukoli ukázat.

V tomto momentu jsme byli 100% rozhodnuti oslovit firmu Karásek a dohodnout se s nimi na rešení i za několika násobně vyšší cenu. Od prvního kontaktu s p. Karáskem ml. jsme se setkali s profesionálním přístupem, dohodli jsme se na zaměrení, které přijel p. Karásek provést osobně se svým otcem, majitelem firmy. Na míste nám ukázali vzorek profilu a zasklení a hned jsme měli jasno, že toto řešení chceme a rádi si připlatíme. Ze vzorníků jsme si vybrali barevné provedení a do týdne, jak bylo slíbeno, jsme dostali grafické zaměření pergoly zpracované v PC programu společně s cenovou nabídkou několika variant. Po odsouhlasení varianty jsme obdrželi zálohovou fakturu, od jejíhož uhrazení měla běžet dohodnutá lhůta 5-6 týdnů pro výrobu po montáž. Přesně po 5 týdnech přijela montážní parta a během necelého jednoho dne pergolu zasklili a dílo nám předali a zároveň nás instruovali, jak s tím zacházet. Nyní se nám z pergoly stala další "užitná plocha" domu:-)

Během celého procesu jsme s firmou Karásek neměli jediný problém, jedinou komplikaci a vše co tvrdili, tak opravdu bylo. Nemít předchozí zkušenost s tím sklenářem, váhali bychom nad vyšší cenou, ale takto si více uvědomujeme, že kvalita a profesionální přístup něco stojí a v porovnání s tím předchozím v poměru cena x výkon, jsou ceny u firmy Karásek velmi férové. Jsme velmi spokojeni a doporučujeme každému vyhnout se levnější variantě u amatérů a bez váhání se obraťte rovnou na Karásky a budete spokojeni i Vy.

Novotní

Informace k realizaci

Vážení, co dodat.. Krásná realizace rámového zasklení Combi s kouřovými skly je důkazem, že často není potřeba lakovaných rámů pro docílení útulného nového prostoru, kde rodina tráví čas "s přírodou". Zvolená kouřová "bronz" skla zajistí v pergole ve dne větší soukromí díky jejich vyšší odrazivosti. 

Rádi zasklíme také Vaší pergolu, postaráme se o Vaše pohodlí a spokojenost.

R+V. Karásek # 2016

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.