Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení průjezdu posuvnými panely COMBI, ESG Rámové zasklení pergol a teras

Názor klienta

Dobrý den Vám všem, kteří jste zavítali na webové stránky firmy Karásek s.r.o. ať už z pouhé zvědavosti nebo proto, že stejně jako jsme hledaly my, i Vy hledáte řešení pro Váš konkrétní problém a uvažujete o tom, zda se stát zákazníky této firmy.
Protože i nám pomohly při výběru dodavatele reference zákazníků umístěné na těchto stránkách, rozhodly jsme se podělit se s Vámi o naše zkušenosti s touto firmou při realizaci zasklení průjezdu u starého vesnického domku nacházejícího se poblíž Moravských Budějovic.
Náš příběh s firmou Karásek s.r.o. začal tak trochu náhodou. Hledaly jsme v našem okolí firmu, která by dokázala vyřešit zasklení průjezdu posuvným systémem v podstatě tak, jak jsme viděly u zasklívání lodžií nebo teras.

Bohužel na Třebíčsku jsme neobjevily firmu, která by tak velký otvor (výška 3 m, šířka 3,7 m) byla schopna uzavřít tak, aby po rozložení posuvných křídel do stran zůstal dostatečně velký prostor pro průjezd osobního vozidla a aby spodní lišta posuvného systému přejíždění autem ustála.
Nabízená řešení nebyla, jak se říká, to pravé ořechové, navíc nám bylo u možného dodavatele sděleno, že je nutné udělat v horní části pevný světlík, tak aby se snížila výška křídel na maximálně 2,5 m a že i tak neponese odpovědnost za možnou špatnou ovladatelnost křídel z důvodu velké plochy a tíhy skel . To jsme odmítly a začalo hledání na internetu a objevení firmy Karásek s.r.o..

Rozhodnutí oslovit tuto firmu padlo definitivně po zhlédnutí jednoho z videí, ze kterého jsme měly pocit, že by se popisované řešení dalo aplikovat na náš případ a navíc nám byl sympatický i způsob, jakým pan Karásek prezentoval realizovanou zakázku – žádné hvězdné manýry šéfa úspěšné firmy, prostě přátelské vystupování a výstižný srozumitelný popis i pro nás ženy. A tak jsme se osmělily a napsaly náš dotaz přes nabídku na webových stránkách, i když jsme měly dost vážné pochybnosti, zda se nás ujme firma až z Českých Budějovic.

No a jak vidíte, ujali se nás a dál už vše probíhalo k naší absolutní spokojenosti – domluva mailem, zaměření a probrání detailů na místě i samotná montáž trvající pouhé dvě hodiny. Vznikla lehce ovladatelná sestava z šesti křídel rozložitelná do dvou stran (systém Combi) umožňující bezproblémové projíždění autem. Nemusely jsme dělat kompromisy jako světlík, nebylo dokonce ani nutné dělit skla v jednotlivých rámech kvůli jejich výšce.

Jediný zádrhel při realizaci, který tu v zájmu objektivity musíme zmínit, byl posun termínu montáže systému o cca 14 dní oproti termínu domluvenému. Stalo se tak proto, že jsme my, jakožto zákaznice, nezajistily včasné osazení spodní vodící lišty, jak jsme byly s panem Karáskem domluveny, takže si tu ještě jednou sypeme pomyslný popel na hlavu.

Dnes po více než čtyřměsíčním bezproblémovém provozu si už ani neumíme představit, že by tu tohle zasklení nebylo. Díky němu už neznáme, co jsou mokré nebo namrzlé boty a schody přede dveřmi, zahánějící déšť a zatím letos jediný sníh, který byl dříve běžně do půl průjezdu či kvanta zafoukaného listí z okolních lip. Toho jsme se zbavily a zároveň jsme získaly komfortnější propojení obou stran domu, tj. té, kterou běžně obýváme a tzv. vejminku, kdy se celá obytná část domu příjemně uzavřela, což přineslo i tepelný efekt pro místnosti přilehlé k průjezdu a potažmo i celý dům. Pro větší pocit bezpečí lze navíc celou sestavu uzamknout zevnitř průjezdu. Nově vzniklý prostor si nemůžou vynachválit ani naši kočičí přátelé, kteří jej téměř neopouští a bohatě si užívají slunění za skly.

V neposlední řadě pak ještě nesmíme zapomenout na to, co bylo pro nás jako zákaznice příjemným překvapením, a sice, že cenově byla tato realizace srovnatelná s odmítnutou nabídkou při nesrovnatelně kvalitnějším provedení.

A co říct závěrem – naprostá spokojenost a palec nahoru pro firmu Karásek s.r.o. a to nejen
pro pány Rostislava a Viktora Karásky, ale i další pracovníky firmy, paní sekretářku a pány, kteří provedli montáž a jejichž jména neznáme. Všem jim patří náš dík a přání mnoha dalších zákazníků spokojených minimálně tak, jak jsme my.

A Vám, kteří vybíráte dodavatelskou firmu pro svůj záměr, přejeme šťastnou volbu a vzkazujeme, že vyberete-li si firmu, na jejichž stránkách se právě nacházíte, jsme pevně přesvědčeny, že vložené investice nebudete litovat. Prostě Karásek s.r.o. – nápady a řešení .
S přáním štěstí a zdraví do nového roku 2016 - Z. a E. Bendovy

Informace k realizaci

Zasklení průjezdu posuvným zasklením typu Combi na celou výšku, bez potřeby snižování světlíkem či profily. Díky přidání profilu "s boulí" je stěna velice stabilní.

Složení 2x3D (celkem šest křídel, otevírání zprostřed) pro zachování maximálního možného průjezdu osobního automobilu. Díky zapuštění koleje je možné spolehlivé přejíždění bez deformací. 

Bezpečnostní kalené sklo ESG 5 mm pro dobrý pocit majitelů a vyšší odolnost a lakování profilů do hnědé barvy pro docílení "starodávného" vzhledu.

4 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.