Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení verandy prvorepublikové vilky Combi Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Krásné a harmonické spojení starého a nového. Rámové zasklení Combi jakoby tam bylo již od jakživa. Prvorepubliková vilka tedy zachovala svůj vzhled ale má o jednu místnost navíc. Veranda či terasa lze nyní využívat po celý rok.

Znovu jsme zde použili bezpečnostní tvrzené ESG sklo 5 mm v čirém provedení pro bezpečnost osob a vyšší pevnost. Rámy Combi také pomohou pro lepší tuhost a vzhled tohoto zasklení. 

V přední části jsou rámy na celou výšku, na bocích jsou sníženy pevnými díly kvůli šikmému stropu. Na bočních částech jsme také instalovali vyrovnávací klíny a hliníkové parapety pro začištění dlažby. Toto řešení je sice nákladnější, než základní varianta, ale dlažba se nebude odloupávat. Je potřeba si uvědomit, že z takto zasklené plochy vše zteče na spodní dlažbu a to i postupně může způsobit její erozi. Proto instalujeme parapety pod spodní kolejnice.

1 člověku se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.