Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkové pergoly a altány


Naše hliníkové systémy vynikají širokou škálou uplatnění a maximální variabilitou konstrukčních řešení. Systémy je možné použít pro altány, přístřešky rodinných domů a různé atypické tvary výklenků či přístaveb rodinných domů, chat, chalup nebo komerčních objektů. Maximální variabilita systémů vychází z mnoha možností konstrukčních řešení, stejně jako z velkého množství variant různých provedení. Každý z těchto produktů je originál, vždy přizpůsobený technickému řešení daného objektu a požadavkům zákazníka. Součástí nabízeného sortimentu jsou i hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000, které je možné zabudovat do kteréhokoli z rámových systémů.

Hliníkový altán
neboli "zimní zahrada tří sezón"

Altány, jakožto prosklené přístavby rodinných domů podobné zimním zahradám či verandám, dokáží díky kombinaci subtilních hliníkových profilů a skla propojit obytný prostor s okolní přírodou a vytvořit tak příjemné místo k odpočinku. Vzhled, tvar a funkce těchto hliníkových konstrukcí vychází vždy z naprosto individuálních požadavků zákazníka na vzhled, barvu, velikost, provedení, umístění, apod. Tyto typy hliníkových konstrukcí jsou tvořeny převážně rámovými systémy Plus, Combi a nově také v kombinaci bezrámového zasklení Patio Living Move. Možnosti výplní rámových i bezrámových systémů jsou především bezpečnostní sklo tvrzené či lepené a další materiály o různých vlastnostech. (KONSTRUKCE JE BEZ PŘERUŠENÝCH TEPELNÝCH MOSTŮ)

 

Zajimavé informace pro Vás:

 • Firma Karásek v pořadu Zlaté České ručičky

  Shlédněte prezentaci naší firmy v pořadu Regionální televize Zlaté české ručičky. Zajímavé informace o začátku našeho podnikání. 
  Shlédnout video

 • Co vydrží bezpečnostní sklo? Můžete ho přejet autem?!

  Natočili jsme pro Vás test bezpečnostních skel, na kterém uvidíte, že investice do tvrzeného skla má opravdu smysl. 
  Shlédnout test

Další zajímavé informace:

Možnosti provedení:

 •  barevné provedení profilů v RAL 9010 bílá nebo ELOXované (stříbrná), za příplatek jakákoliv RAL dle vzorníku
 •  celohliníková konstrukce z robustních profilů pro české sněhové podmínky
 •  kotevní prvky nerezové, nerezové spojovací prvky
 •  používáme špičkové chemické kotvy FISCHER
 •  přesné zaměření laserovou technikou
 •  vyrábíme na míru (na milimetry) - nejedná se o unifikované řešení, vše je vyrobeno pouze pro Vaši aplikaci. Vyrábíme také atypické konstrukce
 •  na přání plastový okap
 •  střešní krytina: Connex 4.4.2 - 8 mm (nebo 3.3.2 - 6 mm) čirý, mléčný či kouřový (lepené bezpečnostní sklo) nebo značkový dutinkový polykarbonát 16 mm
 •  nabízíme také zasklené hliníkové pergoly = altány, s rámovým nebo bezrámovým systémem

Doporučené příslušenství:

Rádi Vám samozřejmě vyjdeme vstříc a můžeme použít také další typy příslušenství. Rádi splníme Vaše přání, avšak dle možnosti toto instalovat do pergoly či altánu. Nebojte se poslat poptávku s Vaším atypickým řešením. Máme rádi výzvy.

 

 • Altánek pro pěstování květin a příjemné posezení

  Tento hliníkový altánek vznikl v okolí Dolního Dvořiště, kde již nyní může majitelka pohodlně využívat jinak nevyužitelnou lodžii přízemního patra. Díky instalaci tohoto altánku vznikla jakási "zimní zahrada", ale bez izolačních vlastností. Sluníčko však tento prostor velice rychle ohřeje. Provedení v eloxované barvě bude stále hezké a stabilní.  Přední část je otevírací pomocí…

  Přejít na detail

 • Hliníková hnědá pergola vypadá jako dřevěná

  Novou hliníkovou pergolu, která vypadá jako dřevěná si zákazník bude užívat bez jakékoliv údržby či ošetřování. A to díky dobré volbě - bezúdržbové hliníkové pergoly lakované do hnědé barvy. Tato pergola je také částečně zasklená včetně spodních neprůhledných výplní s mléčným sklem. Nyní si terasu dlouhou 9 metrů může užívat daleko častěji. Na terase teď neprší, nesněží a ani nefouká. Na střechu…

  Přejít na detail

 • Pergola Praha, zemní vruty Krinner

  To nejde umí říci každý, kdo se umí vymlouvat. My jsme přišli na to jak ukotvit konstrukci pergoly v tomto případě unikátně. Skleněná střecha pergoly navazuje na na stávající střechu v místech, kde byl původní okapový žlab 150mm. Náhradní okapový žlab jsme instalovali nově o velikosti 100mm. Tato hliníková pergola plní dva úkoly zároveň. Ochrana při venkovním posezení v deštivém počasí a…

  Přejít na detail

 • vstupní hala zasklená

  Nechráněný vstup do domu jsme řešili systémovou sestavou typu Altánu. Stavební přípravy proběhly na základě předchozí konzultace a následně se přesně zaměřil prostor pro stavbu zasklené předsíně - vstupní haly.

  Přejít na detail

 • Altánek před vchodem

  Altán a altánek. Jaký je v tom rozdíl? Přece ve velikosti. A co je malé to je hezké a v tomto případě i bílé. VCHODOVÉ STŘÍŠKY malé i velké nebo CELOZASKLENÉ.

  Přejít na detail

 • zasklený vchod do domu

  I při takto složitém tvaru střechy v návaznosti na atypickou boční stěnu se může zákazník těšit z dobře a přesně vykonané práce. Za vstupními dveřmi pod hliníkovou jakoby pergolou je sucho i při dešti. A v zimě je sníh až za posuvnou stěnou 3D.

  Přejít na detail

 • Hliníková pergola Elox

  Hliníková pergola bezúdržbová v provedení eloxovaný hliník. Střecha polybarbonát 16mm a přítlačné lišty. Systémové řešení, profesiánální přístup již při zaměření je zárukou kvalitního díla.

  Přejít na detail

 • hliníková pergola před domem a garáží

  Hliníková konstrukce - pergola před vstupem do domu a před garáží. Plní účel ochrany před povětrností, sněhem a dešti. V zimním období se očekává před vstupem a vjezdem do garáže sucho a čisto.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.