Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Bezrámové Patio Living Pure zasklení a Small Bezrámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Bezrámové zasklení Patio Living Pure s atypickým umístěním hlavních dveří s klikou na opačné straně, než se skládají ostatní skla. Toto řešení jsme se zákazníkem zvolili z důvodu kratší cesty z domu dovnitř pergoly. Avšak zároveň nebylo vhodné všechny ostatní panely také skládat na stejné místo. Dveře jsou tedy "samostatné" a slouží jako hlavní vchod. V otevřeném stavu jsou všechna skla vyklopená a pergola je volně průvzdušná.

Systém je v provedení Elox s bezpečnostími skly ESG 10 mm s leštěnými hranami. Spodní kolejnice bude zabudována do podlahy.

Boční zasklení je řešené naším dalším systémem Patio Living Small, který vychází ze systému Pure, je tedy vzhledově velmi podobný. Na zídce je instalovaný hliníkový parapet z obou stran pro pěkný vzhled. Průhled na pravé straně je pouze pevné sklo v lištách - ESG 6 mm.

Tyto projekty nás baví a jsme zákanzíkovi nápomocni. Najdeme to správné řešení také pro Vás. Preferujeme individuální přístup.

1 člověku se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.