Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkový altán na míru 9 x 3,2m - bílý Hliníkové pergoly a zimní zahrady

Informace k realizaci

Veliký obytný prostor vznikl na bývalé pouze betonové jižní terase, která byla využitelná pouze za pěkného počasí, jakmile však začalo poprchávat či začalo být chladněji, celou návštěvu musela klientka stěhovat k sobě domů. Nyní vše vyřešeno - posuvně uzavíratelný altán plní svou funkci na jedničku. Při chladném večeru stačí zavřít posuvné sestavy a zapnout infra zářič či jiný zdroj tepla. Návštěva může dále zůstávat ve velikém altánu a není potřeba "stěhovat" domů. 

Hliníkový altán rozměru šířka 900 cm, vyložení 316 cm s výškou 316 cm v nejvyšším místě a podchozí výška 220 cm z toho vychází sklon 16°, který pomáhá rychlému sjetí sněhu ze střechy v zimě a tím je zajištěno také "samočištění".

Posuvné sestavy typu rámu Plus s bezpečnostním sklem ESG 5 mm zajistí v létě dostatečnou možnost provětrávání a zároveň pohodlné kompletní uzavření. Součástí dodání byla také 2x větrací okénka, která se nechávají celou sezonu otevřená pro samotížný únik teplého vzduchu. 

K altánům rádi také dodáme Infra tepelný zářič různých výkonů dle m2 plochy. V tomto případě není na foto, ale doporučujeme značku VEITO nebo UFO. Nabídku rádi zašleme.

2 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR ze dne 27.12.2020 máme pro veřejnost zavřeno.
Vyzvednutí objednávek je možné po předchozí dohodě. Jsme pro Vás online a jezdíme zaměřovat a montujeme.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.