Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Markýza Cubola - designové stínění terasy Terasové krytí

Informace k realizaci

Aktuálními trendy jsou řešení pro tzv. Outdoor living – život venku. Všichni jsme řadu hodin v práci, v uzavřených prostorách s umělým osvětlením. Každou volnou chvíli proto chceme trávit venku, na čerstvém vzduchu a užívat si volnosti. Změny počasí však často zabraňují užívání našich teras či zahrad.

Proto je tady Cubola, která Vám umožní daleko více využívat Vaši zahradu nebo terasu.

Absolutní novinka a hit pro letošní sezónu. Ideální pro soukromé účely a perfektní pro restaurace a hotely. Flexibilní terasová markýza, která se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám. Skvělá jako reklamní nosič díky vertikálnímu prvku, který zároveň chrání před nízkým sluncem. Motorizovaný systém, který se samostatně hodí také pro krytí zimních zahrad, je nesen dvěma nebo čtyřmi hliníkovými pilíři bez viditelných spojů. Robustní, ale vzdušná a elegantní konstrukce zaujme na první pohled. Je stabilní, odolná vůči větru a díky několika variantám kotvení je možné ji umístit kdekoliv v prostoru nebo přikotvit k domu.

Naprostým unikátem je možnost řazení pergol vedle sebe bez viditelných spojů, což ocení zejména v gastronomii, kde je nutné vytvořit větší prostor pro pohoštění zákazníků bez nutnosti přidávat stojné nohy a tím ubírat prostor pro posezení.

Cubolu je možné částečně nebo zcela uzavřít bočním krytím ScreenZip a tak vytvořit zcela uzavřený samostatný prostor. ScreenZip je opatřen potahem z tkaniny Soltis nebo screen, které jsou prodyšné, propouští denní světlo a umožňují průhled ven, zároveň však chrání před průnikem nežádoucího slunečního záření a hmyzu. Systém Zip také zajistí odolnost proti větru.

  • Barevné provedení: strukturovaný antracit RAL 7016 nebo lesklá bílá RAL 9010. Bez příplatku i jiné barvy RAL.
  • Rozměry: Maximální šířka je 5 000 mm; maximální vyložení je 5 000 mm. Maximální plocha potahu z technických tkanin (Soltis, Serge) je 9 m2. Pergoly lze spojovat.
  • Uchycení: jako samostatná konstrukce nebo v kombinaci se stojnými nohami a kotvení k fasádě domu.
  • Potah: markýzová akrylová látka z naší standardní nabídky nebo technické tkaniny.
1 člověku se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

Vážení zákazníci, z důvodu vládního nařízení máme od 22.10. do odvolání zavřeno. Jsme pro Vás stále on-line nebo na telefonech.   Vyzvednutí objednávek je možné po předchozí dohodě. Stále jezdíme zaměřovat a montujeme.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.