Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Markýzy

 • Zastínění terasy proti slunci

  Terasová podvěsná markýza pro Vaše pohodlné sezení v létě. Díky jednoduché kladkové mechanice a markýzové 100% akrylové látce je zajistěna dlouhá životnost a jednoduché ovládání. Zde ukázk instalace na stávající dřevěnou pergolu. Montáž provedl klient sám, tuto markýzu často prodáváme k vlastní montáži.

  Přejít na detail

 • Terasová markýza Veranda Box - 6 x 3,9 m

  Vynikající terasová markýza pro zastínění velkých ploch Veranda Box je vhodná pro všechny, kdo hledají výrobek s dobrým poměrem cena/výkon. Specializací této markýzy je napínaný výpadový profil pomocí pístů integrovaných ve vodících kolejnicích. Látka je tak v každé poloze napnutá a odolná většímu větru, než by tomu bylo u klasické horizontální markýzy bez stojin a tohoto napínacího …

  Přejít na detail

 • Podvesná markýza - baldachýnového typu

  Markýza pod pergolu - to je ono, když máte pergolu se střechou nebo bez střešní krytiny. Výborná ochrana proti slunci je samozřejmostí. Tuto markýzu lze využít i mírném dešti a pokračovat v oslavě narozenin nebo jiné důležité události. Rádi Vám navrhneme způsob řešení pro Vaše podmínky. Zkušenosti se nedají koupit, my už je máme.

  Přejít na detail

 • Zastínění terasy baldachýn LATIN

  Baldachýn LATIN INT s markýzovou látkou Vás ochrání před sluncem i deštěm. Prodáváme pro vlastní montáž, výroba na míru. Montáž svépomocí je jednoduchá a zatím ji každý zvládl, a co Vy?

  Přejít na detail

 • Baldachýn do pergoly na míru

  Baldachýn vyrobený na zakázku do dřevěné pergoly. Profily jsou hnědě lakované k pergole a látka dle přání zákazníka v zeleném odstínu. I takové kombinace umíme, splníme také Vám vaše přání. Stačí napsat poptávku. Baldachýny dodáváme také bez montáže. Ta není složitá. 

  Přejít na detail

 • Výklopná markýza RIMINI PLUS se stříškou

  Svislá markýza s kloubovými rameny je vhodná pro stínění velkých ploch. Zde slouží pro zastínění dveří do obýváku. Sklon lze natočit klikou (či motorem za příplatek) až 170°.  

  Přejít na detail

 • Svislá markýza SCREEN ZIP SERGE bílá

  Svislá markýza je odolná proti větru a namontovaná na dřevěnou pergolu. Díky pohonu elektromotorem SOMFY s dálkovým ovladačem je ovládání pohodlné a komfortní. Zastavit lze v jakékoliv pozici a vždy je perfektně napnutá látka. Markýzy dodáváme vyrobené na míru, včetně odborné montáže. Šikovným kutilům také pro vlastní montáž. 

  Přejít na detail

 • Baldachýn béžový

  Na míru vyrobený baldachýn usazený do dřevěné pergoly. Zde také včetně vyspádování, díky tomu slouží jako ochrana před sluncem i deštěm. Na pergole není střešní krytina. Baldachýn Vám vyrobíme na zakázku, pošlete nám poptávku.   

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.