Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení venkovní kuchyně Combi RAL Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Venkovní kuchyně jsou novým trendem, se kterým také souhlasíme. Jste obklopeni zahradou a máte vše potřebné kolem sebe. Výhodou zasklení je možnost uzavření celého prostoru pro příjemné posezení nebo také uzamčení proti nezvaným návštěvám ve Vaší nepřítomnosti. Přeci-jen rozbití skla je již slyšet... 

Použili jsme u tohoto zákazníka posuvný rámový systém Combi s lakovanými profily do hnědé barvy, součástí jsou také hliníkové křídlové dveře se zámkem. Posuvné systémy mají zajišťovací madla zevnitř. 

Pro začištění a ochranu konce betonové desky jsme pod kolejnice instalovali hliníkové extrudované parapety. Voda tak neteče přímo po betonu. Bez použití parapetu by časem zezelenal a degradoval. 

Také Vám navrhneme funkční a krásné zasklení venkovní kuchyně. Obraťte se na nás. Máme dlouhá léta zkušeností připravená k aplikaci u Vás.

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.