Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklený altán včetně stínění - rolety a markýza Latin Hliníkové pergoly a altány, Markýzy pro zimní zahrady a pergoly, Rolety

Informace k realizaci

Zasklená pergola neboli altán včetně kompletní stínící techniky, v tomto případě látkové rolety a podvěsná baldachýnová markýza Latin nyní spolehlivě stojí u spokojeného zákazníka. Na této referenci je mnoho zajímavých informací a inovací. Altán z hliníku je postaven na betonových pasech a kotven do zdi, která je složená z dělostřeleckých beden. Ano tento dům je z nich celý postaven. Je to tedy jakýsi typ dřevostavby. Do této jsme spolehlivě nakotvili vaznici a stojiny, takže výsledná konstrukce je velice stabilní.

Další vychytávkou jsou větrací okénka, které zajistí cirkulaci vzduchu a zároveň nehrozí krádež vnitřního vybavení altánu jako v případě nutnosti otevřených posuvných dveří u varianty  altánu bez těchto okének.

Stínící techniku jsme dodali v rámci jedné objednávky / najednou, což je také výhodou. Dokážeme kombinovat naše komodity a tak zajistit kompletní dodávku na přání klienta. 

V úvaze byly také vertikální žaluzie, ty se ale ve větru silně hýbají a když poté jednotlivé lamely o sebe třou, postupem času jsou zničené. Roleta poskytuje celistvou plochu, která k tomuto není náchylná.

Řetízkové rolety jsou sladěné s barvou vnitřního vybavení navazujícího obývacího pokoje. Také, aby nesplývaly s horní markýzou.

Samozřejmostí jsou posuvné rámové stěny, které lze snadno odsunout pro nerušený výhled. Za nepřízně počasí je však prostor pod pergolou chráněný proti větru i dešti, sněhu či prachu.

Podívejte se také na videa, kliknutím přejdete.

 

2 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

Vážení zákazníci, z důvodu vládního nařízení máme od 22.10. do odvolání zavřeno. Jsme pro Vás stále on-line nebo na telefonech.   Vyzvednutí objednávek je možné po předchozí dohodě. Stále jezdíme zaměřovat a montujeme.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.