Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklívací systémy a pergoly

Zasklení balkonu, lodžie či pergoly, terasy rozšíří užitnou plochu bytu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení. Zasklený prostor také pomůže k menšímu hluku z okolí, prachu a exhalacím. Díky zasklení můžete prostor využít i za nepříznivého počasí. U rámového systému se vzájemně křídla propojují, proto zajišťují větší těsnost, než bezrámové systémy.

Zasklení balkónu také představuje úsporu nákladů na vytápění bytu díky funci skleníkového efektu - tepelného kolektoru. Dodáváme bezrámové i rámové zasklení.

Při použití bezpečnostního vrstveného skla Connex a uzamykatelné varianty rovněž slouží jako další ochrana proti vniknutí nevítaných osob.

  • Rámové a bezrámové zasklení lodžie pro ochranu proti větru, dešti, prachu a ptactvu - holubům. Také pro snížení míry hluku v uzavřeném prostoru.
  • Co upřednostníte? Rámový "těsnější" systém nebo elegantnost méně těsného bezrámového systému.
  • Hliníkové pergoly a altány bez izolační vlastnosti (bez PTM) pro vytvoření úplně nového prostoru k pobytu. "Zimní zahrada tří sezón"
  • Dělící stěny z hliníkových rámů pro elegantní rozdělení místnosti s protihlukovou a optickou funkcí.

Výběr vhodného typu a řešení závisí na vašich konkrétních požadavcích a očekáváních. Prohlédněte si naše realizace, které pro Vás vždy fotíme, abyste našli realizaci podobnou té Vaší. Naše systémy jsou vyvíjené pro dlouhou životnost minimálně dvou generací.

Podívejte se také na naše videa.

Můžete se podívat na výrobky, které nabízíme, na naše realizace a mnoho dalšího!

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.