Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkové pergoly a altány


Naše hliníkové systémy vynikají širokou škálou uplatnění a maximální variabilitou konstrukčních řešení. Systémy je možné použít pro altány, přístřešky rodinných domů a různé atypické tvary výklenků či přístaveb rodinných domů, chat, chalup nebo komerčních objektů. Maximální variabilita systémů vychází z mnoha možností konstrukčních řešení, stejně jako z velkého množství variant různých provedení. Každý z těchto produktů je originál, vždy přizpůsobený technickému řešení daného objektu a požadavkům zákazníka. Součástí nabízeného sortimentu jsou i hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000, které je možné zabudovat do kteréhokoli z rámových systémů.

Hliníkový altán
neboli "zimní zahrada tří sezón"

Altány, jakožto prosklené přístavby rodinných domů podobné zimním zahradám či verandám, dokáží díky kombinaci subtilních hliníkových profilů a skla propojit obytný prostor s okolní přírodou a vytvořit tak příjemné místo k odpočinku. Vzhled, tvar a funkce těchto hliníkových konstrukcí vychází vždy z naprosto individuálních požadavků zákazníka na vzhled, barvu, velikost, provedení, umístění, apod. Tyto typy hliníkových konstrukcí jsou tvořeny převážně rámovými systémy Plus, Combi a nově také v kombinaci bezrámového zasklení Patio Living Move. Možnosti výplní rámových i bezrámových systémů jsou především bezpečnostní sklo tvrzené či lepené a další materiály o různých vlastnostech. (KONSTRUKCE JE BEZ PŘERUŠENÝCH TEPELNÝCH MOSTŮ)

 

Zajimavé informace pro Vás:

 • Firma Karásek v pořadu Zlaté České ručičky

  Shlédněte prezentaci naší firmy v pořadu Regionální televize Zlaté české ručičky. Zajímavé informace o začátku našeho podnikání. 
  Shlédnout video

 • Co vydrží bezpečnostní sklo? Můžete ho přejet autem?!

  Natočili jsme pro Vás test bezpečnostních skel, na kterém uvidíte, že investice do tvrzeného skla má opravdu smysl. 
  Shlédnout test

Další zajímavé informace:

Možnosti provedení:

 •  barevné provedení profilů v RAL 9010 bílá nebo ELOXované (stříbrná), za příplatek jakákoliv RAL dle vzorníku
 •  celohliníková konstrukce z robustních profilů pro české sněhové podmínky
 •  kotevní prvky nerezové, nerezové spojovací prvky
 •  používáme špičkové chemické kotvy FISCHER
 •  přesné zaměření laserovou technikou
 •  vyrábíme na míru (na milimetry) - nejedná se o unifikované řešení, vše je vyrobeno pouze pro Vaši aplikaci. Vyrábíme také atypické konstrukce
 •  na přání plastový okap
 •  střešní krytina: Connex 4.4.2 - 8 mm (nebo 3.3.2 - 6 mm) čirý, mléčný či kouřový (lepené bezpečnostní sklo) nebo značkový dutinkový polykarbonát 16 mm
 •  nabízíme také zasklené hliníkové pergoly = altány, s rámovým nebo bezrámovým systémem

Doporučené příslušenství:

Rádi Vám samozřejmě vyjdeme vstříc a můžeme použít také další typy příslušenství. Rádi splníme Vaše přání, avšak dle možnosti toto instalovat do pergoly či altánu. Nebojte se poslat poptávku s Vaším atypickým řešením. Máme rádi výzvy.

 

 • Hliníková pergola Elox

  Hliníková pergola bezúdržbová v provedení eloxovaný hliník. Střecha polybarbonát 16mm a přítlačné lišty. Systémové řešení, profesiánální přístup již při zaměření je zárukou kvalitního díla.

  Přejít na detail

 • hliníková pergola před domem a garáží

  Hliníková konstrukce - pergola před vstupem do domu a před garáží. Plní účel ochrany před povětrností, sněhem a dešti. V zimním období se očekává před vstupem a vjezdem do garáže sucho a čisto.

  Přejít na detail

 • Pergola hliníková se stříškou nad chodníkem

  Estetické bezúdržbové řešení - hliníková pergola se zastřešením chodníku kolem domu. A to má VÁHU. Náročné, ale řešitelné. Zákazník spokojen s vyprojektovaným řešením.

  Přejít na detail

 • Zasklená veranda a schody

  Zastřešit schody, proti dešti a sněhu. Chránit proti bočnímu západnímu větru. Zastřešení vchodu do domu je možné po konzultaci s námi vyřešit k Vaší spokojenosti. I zde je zákazník spokojen.

  Přejít na detail

 • Hliníková pergola u mobildomu

  Hliníková konstrukce k mobilnímu domu.

  Přejít na detail

 • altán u mobildomu

  Druhá fáze zasklení odpočinkové zóny u mobilního domu. Úplným zasklením máme vytvořen prostor, ktertý jde uzavírat, a v případě potřeby max. otevřít. Zamykání zámkem FAB oboustranně.

  Přejít na detail

 • Altán na terase verandy

  Systémové řešení altánu - vč. pevných spodních částí nahrazující zábradlí. Použité mléčné sklo CONEX a posuvných dílech čiré tvrzené sklo ESG. Hliníkové profily povrchově upraveny na RAL 9010 práškovou vypalovací barvou.  Svod děšťové vody systémovým okapovým systémem 100mm.  Spolehlivé řešení - hliníkový altán od Karásek s.r.o. 

  Přejít na detail

 • altán elox Srubec

  hliníková konstrukce v provedení ELOXovaný hliník. Zasklený altán plní roli uzavřeného suchého prostoru. Alternativně lze posuvnými křídly otevřít maximální plochu přední části. Boční jednokřídlové posduvné dveře a ostaní díly s ornamentním sklem zajišťují soukromí z bočního pohledu.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.