Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zábradlí hliníkové

Hliníkové zábradlí pro balkóny a lodžie představuje velmi estetické, účelné a moderní řešení dnešní panelové výstavby. Hliníkové zábradlí využívá systém, který vychází z rámového systému. Hliníkové zábradlí se skládá z hliníkových profilů, jejichž barevné provedení lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. Pro výplně hliníkových rámů tvořících kostru hliníkového zábradlí se používají barevné vysokotlaké laminátové desky MAX Exterior splňující požadavky na rázovou a požární odolnost nebo bezpečnostní sklo Connex s čirou, mléčnou nebo barevnou fólií. Ve spodní části rámu hliníkového zábradlí jsou vyraženy drenážní otvory pro odtok kondenzátu. Hliníkové zábradlí lze použít jak v rámci nové výstavby, tak při přestavbě balkónů a lodžií náhradou za staré zrezivělé konstrukce. Naše hliníkové zábradlí je řešeno jako stavebnicový systém a nabízí řadu technických řešení. Hliníkové zábradlí, v jeho jednotlivých řešeních, lze vzájemně kombinovat a propojovat. Konstrukce hliníkového zábradlí je kvalitní přípravou na dodatečné zasklení balkónu, lodžie pomocí rámových či bezrámových systémů.

 • Rámové zasklení včetně zábradlí RAL a dřevěné motorické 50 mm žaluzie

  Zasklení této lodžie jsme pojali odborně a komplexně. Původní pozinkované zábradlí jsme demontovali a namísto něj instalovali rámový systém lakovaný do hnědé barvy se sklem. Na spodní části je instalované bezpečnostní sklo s folií "Conex" síly 6,2 mm v kouřovém provedení. Na horních dílech je bezpečnostní tvrzené sklo typu ESG v čirém provedení. Toto speciální řešení si žádá…

  Přejít na detail

 • Hliníkový plot plotové dílce

  S naší nabídkou profilů je možné vyřešit i individuální přání zákazníka. Plotový dílec s hliníkovým rámem a výplní polykarbonát kouřový se speciální strukturou GS. Je možné vymyslet i pro Vás řešení. Jsme firma s nabídkou služeb v oboru poradenství a zároveň realizační.

  Přejít na detail

 • Hliníkové zábradlí pro Váš balón nebo terasu

  Pokud chcete vyměnit Vaše staré železné zábradlí, můžete to vyřešit elegantním způsobem a zvolit hliníkovou konstrukci. Hliník je stálobarevný, bezúdržbový a lehký. Máme v nabídce hned několik variant řešení těchto zábradlí, přijďte se podívat.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.