Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklívání balkonů a lodžií


Zasklívání lodžií rámovým a bezrámovým systémem 

Zasklení balkonu, lodžie či pergoly, terasy rozšíří užitnou plochu bytu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení. Zasklený prostor také pomůže k menšímu hluku z okolí, prachu a exhalacím. Díky zasklení můžete prostor využít i za nepříznivého počasí. U rámového systému se vzájemně křídla propojují, proto zajišťují větší těsnost, než bezrámové systémy.

Zasklení balkónu také představuje úsporu nákladů na vytápění bytu díky funkci skleníkového efektu - tepelného kolektoru. Dodáváme bezrámové i rámové zasklení.

TIP: Stáhněte si přehlednou prezentaci se shrnutím typů zasklení a čeho se vyvarovat.

Zasklívání lodžií, teras a balkonů je jedním ze základních kroků, jak bydlet ekologicky, komfortně a moderně

Kvalitně řešená prosklená plocha slouží nejen jako ochrana před pronikáním chladu, ale díky využívanému slunečnímu záření i přirozeně zlepšuje energetickou bilanci možnost, aby se do bytu dostal zloděj. „Důležité je, aby odborná firma nabídla majitelům lodžií v panelových i rodinných domech komplexnost kvalitního řešení, dlouholetou praxi a zkušenosti“, tvrdí Rostislav Karásek z českobudějovické firmy Karásek. Jako příklad ideálního zasklení lodžií představuje sídliště Vltava v Českých Budějovicích, kde firma systémem Plus zasklila na 50 lodžií.        Pokračovat ve čtení...

 • zasklený balkon s terasou

  Zasklení výklenku balkonu s terasou 6-ti posuvnými křídly. I v mrazivých dnech je za uzavřenou stěnou jako pokojíčku. Tepelný zisk lze využívat k přihřátí interieru obytné místnosti. Investice, která se vyplatí. Otevřený stav lodžie je 4/6 šířky. 3 křídla jsou složena na obou stanách.

  Přejít na detail

 • bezrámové zasklení - boční hrana ostrá

  Zasklení lodžie k max. spokojenosti zákazníka. Systém jsme nadsadili nad zídku a zrušili ochrané madlo zábradlí. Výšku do 110cm jsme nahradili AL profilem 100x50 a spodní kolejnicí bezrámového systému. Boční napojení na ostrou hranu stěny je opravdu specialita, která klapla dle očekávání.

  Přejít na detail

 • bezrámový systém VERSO zalomené madlo lodžie

  Bezrámový zasklívací systém s nízkou spodní kolejnicí při otevření. 2x zalomené betonové madlo 50,5 +206,5 +50,5cm. Zde u této varianty můžeme všechny skla přesouvat na jedno místo u pravé nebo levé boční stěny. Je nutné počítat s tím, že složená křídla omezují prostor pro sušení prádla na instalovaných šňůrách. Skla v tomto systému jsou použita kalená bezpečnostní 6mm typ ESG. Nepoužíváme…

  Přejít na detail

 • Bezrámové zasklení VISTA zalomené madlo lodžie

  Tvar betonového madla 2 lomený. Horní a spodní kolejnice systému 11cm vysoká. Délka vnitřních hran 50,5 + 206,5 + 50,5 cm. Boční díly se otvírají samostatně, přední část 3 díly skel s možností otvírání do interieru lodžie na přední straně madla vpravo nebo vlevo.

  Přejít na detail

 • Zasklení balkónu v okolí Českého Krumlova

  Nová realizace zasklení rámovým systémem v okolí Českého Krumlova pomůže zákazníkovi v zavětrování jeho balkónu a díky těsné konstrukci rámového systému nebude profukovat okny do pokoje.  Kupte si také teplo na balkoně, s námi je to snadné. 

  Přejít na detail

 • Zasklení lodžie Horní Planá

  Zasklením lodžie si rodina rozšírila životní prostor, kde mohou bez starostí užívat každého paprsku slunce. Zasklení lodžie pomůže zvýšit teplotu v přilehlé místnosti. Mnoho lidí bojuje také s holuby, nyní je již nic na tomto balkonu neláká. Chcete také zasklít Váš balkon?   

  Přejít na detail

 • Bezrámové zasklení Verso

  Bezrámovým zasklením jsme zajistili pohodlné užívání betonové zalomené lodžie za každého počasí a ročního období. Jak můžete vidět, dokážeme zasklít také boční "vykousnuté" díly. Pro zasklívání využíváme tvrzená skla ESG 6mm dle norem. Boční díly jsou zaskleny sklem Float 5mm. Po instalaci nezůstávají na stropě žádné výhybky, jako u jiných výrobců.

  Přejít na detail

 • Zasklení lodžie bezrámový systém

  Tuto lodžii jsme zákazníkovi zasklili z důvodu ochránění se nepřízni počasí a také otravným holubům. Díky použití bezrámového systému a díky důmyslnému skládání křídel může otevřít až 90% své lodžie v parných letních dnech. Bezrámové zasklení také působí nerušivě s ohledem na okolní nezasklené lodžie. Výhodou našeho systému je pouze malý směrovací díl na stropě. Jedná se tak o elegantní řešení…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.