Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklívání pergol a teras


Pohodlné posezení v zasklené
pergole můžete mít i Vy.

Zasklívání pergol a teras představuje další kategorii našeho sortimentu, který Vám s radostí představujeme. Každý z Vás někdy určitě seděl na terase či pergole a najednou se začal zvedat vítr a začínalo pršet. V tuto chvíli jste museli všechno ze stolu uklidit a jít s rodinou či návštěvou dovnitř domu. A co tak, kdyby stačilo pouze uzavřít prostor rámovým či bezrámovým zasklením a dále užívat pobytu venku, ale chráněni před nepřízní počasí? 

Toto pro Vás dokážeme nabídnout. Pohodlné uzavření terasy či pergoly pro nerušený pobyt. Zasklení také pomáhá k snížení tepelných ztrát, protože ze zaskleného prostoru vznikne tzv. Tepelný nárazník. V podzimních dnech lze tedy zdarma zvýšit teplotu v přilehlém prostoru domu.

Rámové i bezrámové systémy jsou používány pro zasklení teras, pergol, letních altánků nebo také dalších stavebních otvorů. Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti větru, dešti, hluku, prachu a exhalacím. Zasklení však nemá izolační vlastnosti jako obvodové zasklení budov. Jedná se tedy o zasklení bez přerušených tepelných mostů.

Výběr vhodného typu a řešení závisí na vašich konkrétních požadavcích a očekáváních. Prohlédněte si naše realizace, které pro Vás vždy fotíme, abyste našli realizaci podobnou té Vaší. Naše systémy jsou vyvíjené pro dlouhou životnost minimálně dvou generací.

Výhody pro Vás:

 •  cenová nabídka zdarma dle zaslaných orientačních rozměrů a fotek
 •  zpracování zakázek v CAD software = náhled provedení samozřejmostí
 •  přesné zaměření laserovou technikou
 •  vyrábíme na míru (na milimetry) a také atypy. 
 •  možnosti výplní rámových systémů:  čiré i barevné sklo tl. 4 – 6 mm, bezpečnostní lepené sklo do tl. 9 mm, tvrzené sklo tl. 4 – 8 mm, polykarbonáty, plexi, desky z lehčeného PVC, lamino apod.
   možnosti výplní bezrámového systému pergol: tvrzené bezpečnostní sklo ESG 6, 8 či 10, 12 mm čiré, hnědé, šedočerné

Rádi Vám samozřejmě vyjdeme vstříc a můžeme použít také další typy příslušenství. Rádi splníme Vaše přání, avšak dle možnosti toto instalovat do pergoly či altánu. Nebojte se poslat poptávku s Vaším atypickým řešením. Máme rádi výzvy.

Nejnovější realizace

 • Rámové Combi RAL hnědé, sklo bronz kouřové

  Krásná realizace posuvného rámového zasklení COMBI v hnědém provedení s kouřovými (bronz) skly. Včetně kaleného bezpečnostního skla ESG pro maximální ochranu rodiny a návštěv. Sklo opravdu hodně vydrží.  Rámový systém se otevírá posouváním panelů za sebe. Při systém 3 panelů se otevře 2/3 šířky. Na čelní straně pergoly je systém 2+2, tedy otevírání zprostřed do boků. Pod kolejnice jsme…

  Přejít na detail

 • Bezrámové bezbarierové zasklení harmonika Patio Liberty Deluxe

  Bezrámové zasklení terasy harmonikovým systémem Patio Liberty Deluxe. Tento systém je celý zavěšený a nemá spodní kolej, to je velká výhoda při takto velkých terasách. Kolej nepřekáží při procházení.  Systém je shrnovaný do jedné strany, na druhé straně jsou křídlové dveře. Boční úzký otvor je řešen posuvným systémem, protože zde není nosný překlad ve stropě.  Pozor systém je zavěšený…

  Přejít na detail

 • Rámový systém Combi do venkovní kuchyně - Ostrava

  Zahradní kuchyně jsou posledním nejnovějším trendem, lidé chtějí trávit čas na zahradě, ale chránění před nepřízní počasí. Oslavy tak mohou probíhat "i kdyby trakaře padaly".  Rámové zasklení poskytne velmi dobrou těsnost, takže prostor lze krbem vytopit a užívat si i v zimě.  Provedení v typu PLUS včetně kouřových skel. Velmi pěkné a stylové řešení.   

  Přejít na detail

 • Bezrámové posuvné Patio Living Move - hnědé

  Zasklení zahradního posezení posuvným bezrámovým systémem Patio Living Move v hnědé barvě profilů. Na zídce je systém se sklem ESG 8 mm a na průchozí vysoké části je ESG 10 mm.  Instalace proběhla přímo mezi sloupky pergoly.   

  Přejít na detail

 • Zasklení Combi RAL Matná a baldachýn

  Ukázka matného lakování hliníkových profilů pro systém COMBI. Nabízíme velkou škálu RAL odstínů, nově také matné a struktury.  Matné odstíny se velmi hodí ke dřevu, protože dřevo natírané tenkovrstvou lazurou je většinou matné.  Zde tedy instalace systémů přímo mezi sloupky pergoly, pergola je vyrobena bez vzpěr z KHV profilů.  Také jsme namontovali baldachýn pod…

  Přejít na detail

 • Zasklení venkovního posezení Combi RAL

  Zasklení zahradního altánu v rohu zahrady posuvným systémem COMBI, který jsme nalakovali do barvy ke dřevu. Posuvné řešení, takže v létě není v pergole horko.  Vše vyrobené na zakázku, zde také mnoho atypických klínů a profilů, sloupy nejsou svislé. Teď to na foto ani nepoznáte. A to jsme my.. 

  Přejít na detail

 • Rámové zasklení COMBI RAL u jezírka

  Krásná realizace zasklení velké dřevěné pergoly posuvným rámovým systémem COMBI, instalace přímo mezi sloupky, protože nebyly instalovány vzpěry do pergoly. Velmi elegantní a vkusné řešení, atypické provedení pergoly s "vnitřním" osazením zasklení. Již takto předem vyprojektováno.   

  Přejít na detail

 • Rámové zasklení PLUS ELOX

  Rámové posuvné zasklení typu PLUS v základním odstínu Elox. Ukázka, že stříbrná se ke dřevu také hodí.  Pravá boční strana spodní pevný rám, na kterém je posazen posuv.   

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.