Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Rámové zasklení pergol a teras


Zasklívání pergol a teras představuje další kategorii našeho sortimentu, který Vám s radostí představujeme. Každý z Vás někdy určitě seděl na terase či pergole a najednou se začal zvedat vítr a začínalo pršet. V tuto chvíli jste museli všechno ze stolu uklidit a jít s rodinou či návštěvou dovnitř domu. A co tak, kdyby stačilo pouze uzavřít prostor rámovým zasklením a dále užívat pobytu venku, ale chráněni před nepřízní počasí? 

Toto pro Vás dokážeme nabídnout. Pohodlné uzavření terasy či pergoly pro nerušený pobyt. Zasklení také pomáhá k snížení tepelných ztrát, protože ze zaskleného prostoru vznikne tzv. Tepelný nárazník. V podzimních dnech lze tedy zdarma zvýšit teplotu v přilehlém prostoru domu.

Rámové systémy jsou používány pro zasklení teras, pergol, letních altánků nebo také dalších stavebních otvorů. Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti větru, dešti, hluku, prachu a exhalacím. Zasklení však nemá izolační vlastnosti jako obvodové zasklení budov. Jedná se tedy o zasklení bez přerušených tepelných mostů.

Výběr vhodného typu a řešení závisí na vašich konkrétních požadavcích a očekáváních. Prohlédněte si naše realizace, které pro Vás vždy fotíme, abyste našli realizaci podobnou té Vaší. Naše systémy jsou vyvíjené pro dlouhou životnost minimálně dvou generací.


Naše nabídka rámových systémů zahrnuje více typů.  Stáhněte si PDF soubor systému či prohlédněte realizace viz. níže. 

Rámový systém COMBI, PLUS a Nově PATIO LIVING STRONG

Podívejte se také na videa z realizací.

Shlédněte videa natáčená na realizacích, kde Vám majitel p. Karásek vysvětlí a ukáže možnosti bezrámových systémů Patio Living. 


 • Zasklení Combi IZO 16 mm včetně lakování

  Rámové posuvné zasklení můžeme dodat také s izolačním dvoj-sklem 16 mm, které uděláme s pokovením a plynem. Díky tomu zlepšíme izolační vlastnosti systému a ten je tedy možné použít pro temperované místnosti. Tak rychle nevychladne, jako s klasickým sklem. Je důležité ale zmínit, že se jedná o systém BEZ PŘERUŠENÉHO TEPELNÉHO MOSTU, tedy nesrovnávat s izolačními portály, okny atd. Výhodou je však…

  Přejít na detail

 • Posuvné zasklení Combi široké panely

  Ukázka zasklení v systému COMBI, kde jsme udělali široké panely z důvodu posunutí celé sestavy do jednoho místa. Díky nízké výšce to bylo možné a nepřekročili jsme limit váhy skel. Samozřejmě jsme zvolili zesílené sklo ESG 6 mm a přidané kolečka pro hladší pojezd.   

  Přejít na detail

 • Rámové zasklení Combi RAL bronz sklo

  Realizace rámového posuvného zasklení Combi včetně bronzových skel do dřevěné pergoly.  Atypické napojení na šikmou stěnu RD vyřešeno speciálním profilem říznutým přesně dle úhlu.  Líbí se Vám? Můžete mít i Vy, stačí poslat poptávku. 

  Přejít na detail

 • Rámové zasklení RAL

  Nová realizace rámového posuvného zasklení zděné pergoly v typu rámu PLUS, nalakované profily do práškové barvy ze vzorníku RAL.  Součástí samozřejmě kalené sklo ESG 5 mm, pro maximální bezpečnost osob a dětí.  

  Přejít na detail

 • Zasklení pergoly se šikminou Combi RAL

  Zasklení velké dřevěné pergoly s krbem na rohu jsme realizovali systémem COMBI a FIX včetně zakázkového lakování k barvě dřeva. Posuvné systémy zajistí optimální možnost větrání v letních měsících. Nehrozí tedy "sauna". Zde atypické napojení na šikmé sloupky u rohu pergoly.  Dodali jme včetně rolet na západní straně.   

  Přejít na detail

 • Rámový posuv COMBI = zasklená pergola a pochvala

  Rámové posuvné zasklení COMBI osazené do dřevěné pergoly, to se nám VELICE povedlo. Samozřejmostí je lakování do práškové barvy RAL k odstínu dřeva a také bezpečnostní kalené sklo pro bezpečnost dětí i dospělých. U tohoto systému lze otevírat maximum prostoru a tím zajistíme v létě možnost větrání. Nevznikne tedy z pergoly sauna. Ostatně jak píše pan zákazník, vše s námi bylo super.  …

  Přejít na detail

 • Zasklení venkovního posezení rámové COMBI - Ostrava

  Realizace rámového posuvného zasklení COMBI na venkovní pergole v rohu zahrady, vzniklo díky tomu chráněné posezení se zachováním maximálního možného otevření v letních měsících.  Zde také ukázka přesuvných panelů na zadní stranu krbu.   

  Přejít na detail

 • Posuvné zasklení Combi RAL do pergoly

  Rámové zasklení pergoly v elegantní hnědé barvě včetně křídlových dveří. Zde jsme kladli důraz na použitelnost průchodu, kdy posuvný systém by nezajistil možnost pohodlného procházení. Velkou výhodou hliníkových dveří je oboustranné uzamykání, je možné je tedy použít také pro pergoly před vchodem. Rámový posuvný systém typu Combi je na zbylé části pergoly.  Pěkná realizace a spokojený…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.