Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Rámové zasklení pergol a teras


Zasklívání pergol a teras představuje další kategorii našeho sortimentu, který Vám s radostí představujeme. Každý z Vás někdy určitě seděl na terase či pergole a najednou se začal zvedat vítr a začínalo pršet. V tuto chvíli jste museli všechno ze stolu uklidit a jít s rodinou či návštěvou dovnitř domu. A co tak, kdyby stačilo pouze uzavřít prostor rámovým zasklením a dále užívat pobytu venku, ale chráněni před nepřízní počasí? 

Toto pro Vás dokážeme nabídnout. Pohodlné uzavření terasy či pergoly pro nerušený pobyt. Zasklení také pomáhá k snížení tepelných ztrát, protože ze zaskleného prostoru vznikne tzv. Tepelný nárazník. V podzimních dnech lze tedy zdarma zvýšit teplotu v přilehlém prostoru domu.

Rámové systémy jsou používány pro zasklení teras, pergol, letních altánků nebo také dalších stavebních otvorů. Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti větru, dešti, hluku, prachu a exhalacím. Zasklení však nemá izolační vlastnosti jako obvodové zasklení budov. Jedná se tedy o zasklení bez přerušených tepelných mostů.

Výběr vhodného typu a řešení závisí na vašich konkrétních požadavcích a očekáváních. Prohlédněte si naše realizace, které pro Vás vždy fotíme, abyste našli realizaci podobnou té Vaší. Naše systémy jsou vyvíjené pro dlouhou životnost minimálně dvou generací.


Naše nabídka rámových systémů zahrnuje více typů.  Stáhněte si PDF soubor systému či prohlédněte realizace viz. níže. 

Rámový systém COMBI, PLUS a Nově PATIO LIVING STRONG

Podívejte se také na videa z realizací.

Shlédněte videa natáčená na realizacích, kde Vám majitel p. Karásek vysvětlí a ukáže možnosti bezrámových systémů Patio Living. 


 • Posuvné zasklení Combi široké panely

  Ukázka zasklení v systému COMBI, kde jsme udělali široké panely z důvodu posunutí celé sestavy do jednoho místa. Díky nízké výšce to bylo možné a nepřekročili jsme limit váhy skel. Samozřejmě jsme zvolili zesílené sklo ESG 6 mm a přidané kolečka pro hladší pojezd.   

  Přejít na detail

 • Zasklení Combi IZO 16 mm včetně lakování

  Rámové posuvné zasklení můžeme dodat také s izolačním dvoj-sklem 16 mm, které uděláme s pokovením a plynem. Díky tomu zlepšíme izolační vlastnosti systému a ten je tedy možné použít pro temperované místnosti. Tak rychle nevychladne, jako s klasickým sklem. Je důležité ale zmínit, že se jedná o systém BEZ PŘERUŠENÉHO TEPELNÉHO MOSTU, tedy nesrovnávat s izolačními portály, okny atd. Výhodou je však…

  Přejít na detail

 • Rámový posuv do pergoly Combi RAL s kouřovými skly

  Rámové zasklení v systému Combi do dřevěné pergoly včetně kalených kouřových skel. Díky možnosti posouvání je zajištěno optimálního větrání v letních měsících a po zbytek roku je pergola chráněná před povětrnostními vlivy. Také Vám zajistíme zasklenou pergolu. Napište nám a my pro Vás najdeme optimální řešení. 

  Přejít na detail

 • Zasklení terasy Combi IZO Elox

  Zasklení terasy u RD systémem Combi IZO, kam jsme zvolili dvoj-sklo 16 mm z důvodu vylepšení tepelné setrvačnosti vytápění místnosti. Jedná se o systém bez přerušeného tepelného mostu, ale i tak izolační plocha skla pomůže pro zachování vyšších teplot v zimním období. Velikou výhodou je možnost posunu na 1/5 šířky otvoru u větší stěny a 2/3 u kratší stěny.  Zde také detail zapuštěné…

  Přejít na detail

 • Rámové posuvné zasklení pergoly COMBI RAL

  Rámové posuvné zasklení dřevěné pergoly včetně lakovaných profilů k barvě dřeva. Instalace přímo mezi sloupky pergoly tzv. do otvorů.  Posuvným systémem na všech stranách pergoly zajistíme možnost větrání v létě a z pergoly se tak nestane sauna. Budete tam rádi trávit čas jak v létě, tak při nepřízni počasí. Pošlete nám poptávku, třeba i Vaše pergola půjde zasklít.   

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.