Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zastínění zimní zahrady 2x Stobag Targa Markýzy pro zimní zahrady a pergoly

Informace k realizaci

Spolehlivé a 100% funkční zastínění zimní zahrady zaručujeme při instalaci markýzy nad střechu zimní zahrady. Zde padla volba na výrobky Stobag, které jsou proslulé svou švýcarskou kvalitou. Výrobek TARGA plně vyhovuje při potřebě zastínění a snížení teploty v zimních zahradách.

Dodali jsme včetně větrné, sluneční a dešťové automaticky pro zajištění plné samostatnosti markýzy i bez přítomnosti majitele. Automatika je také připravena pro zapojení vnitřního termostatu, který nedovolí markýze stínit, dokud není dosažená optimální teplota pro květiny, resp. pro získání tepla ze slunce do přilehlé místnosti.

Montáž jsme prováděli v Českém Těšíně (Ostrava) , nedaleko hranic, což je pro nás pěkný kus cesty. Rádi přijdeme kamkoliv, pokud chcete stínění spolehlivě vyřešit pro dlouhodobou spokojenost.

3 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.