Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Bezrámové zasklení pergoly Bezrámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení pergoly bezrámovým systémem byl pro klienta jasný důvod k tomu nás oslovit. V této společenské místnosti již po stavbě řešil ochranu před deštěm a větrem při pořádání společenských akcí a oslav. Nejprve tedy instaloval hliníkové rolety, které ale zajistily dokonalé zatemnění atak nebylo v prostoru příjemné posezení, všichni si připadali jako ve sklepě. Chtělo to tedy nějaké hezké zasklení, aby mohl uzavřít před deštěm, ale zároveň bylo v pergole denní světlo. 

To jsme mu pomohli vyřešit instalací bezrámového zasklení s 10 mm bezpečnostním tvrzeným sklem, které odolá i těm nejlepším "oslavitelům", kteří by náhodou padali do tohoto zasklení. Zkrátka je hodně odolné. Na přední části je instalováno bezrámové harmonikové skládací zasklení, které umožní v letních dnech velké otevření až 90% šířky otvoru. Na bocích poté bezrámové posuvné křídlo s jedním fixním křídlem. Zde otevřená plocha 50% pro možnost projití ven či dovnitř bez nutnosti otevírat přední část. Zasklení je kompletně zamykatelné pomocí klíčů FAB. U přední sestavy je každé křídlo fixované do podlahy pomocí čepů.

Rádi pomůžeme i Vám, abyste se v pergole či terase cítili lépe. Toto bezrámové zasklení je pro ty z Vás, kteří upřednostníte design a spolehlivost před nízkou cenou.

6 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.