Infolinka

+420 777 727 328

Jak to celé začalo

Českobudějovickou rodinnou firmu Karásek® s.r.o. založil Rostislav Karásek vroce 1995 s cílem nabídnout široký sortiment produktů pro interiéry a exteriéry vyráběných na zakázku. Díky našemu přístupu a velkému sortimentu máme stovky hotových realizací a spokojených zákazníků.

V posledních letech jsme sortiment zaměřili hlavně na precizní hliníkové zimní zahrady, pergoly a zasklení stávajících pergol. K tomu nabízíme také kompletní stínící techniku jako jsou markýzy, rolety či žaluzie mnoha typů a druhů. Jsme oficiálním prodejcem prémiových markýz firmy STOBAG Švýcarsko a autorizovaný prodejce stínění VELUX.

Karásek Rostislav

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.