Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Bezrámové zasklení společenské místnosti Bezrámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Bezrámová stěna do společenské "párty" místnosti je velice pěkná realizace. Díky použití bezrámového systému není nutná spodní vodící kolejnice a v podlaze jsou pouze pouzdra pro čepy, kterými se zasklení zafixuje, aby bylo proti větru stabilní. Bezrámové zasklení je harmonikově posuvné, takže po shrnutí křídla zaberou málo místa. 

Nutností pro montáž tohoto typu zavěšeného zasklení je pevný / tuhý horní nosník, traverza či dřevěný robustní trám. Hmotnost tohoto závěsného zasklení je cca. 25 kg/m2. Díky použití většího množství prvotřídních ložiskových koleček na vozících skel je však manipulace se skly snadná a příjemná.

Na tento typ zasklení se používá tvrzené sklo ESG 10 mm v čirém nebo zatmaveném provedení s precizně ošetřenými hranami jednotlivých tabulí. Cenová náročnost je také proto násobně vyšší oproti rámovému systému.

Poptejte tento typ zasklení, pokud upřednostňujete funkčnost, eleganci a design. Kalkulace těchto systémů je časově náročnější, přípravu cenové nabídky konkrétního promyšleného řešení konzultujeme s dodavatelem. Jste-li připraveni na vyšší investici, Vaše zadání s Vámi telefonicky projednáme.

Dřevěné klínky na fotografiích jsou dočasné, pouze pro zaschnutí zalepených spodních pouzder.

3 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.