Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Stobag TARGA Plus skvělá markýza pro zimní zahradu Markýzy pro zimní zahrady a pergoly

Informace k realizaci

Snížení teploty v zimní zahradě, ale společně s podmínkou minimální dosažené teploty bylo cílem této realizace. Našly zde uplatnění Švýcarské markýzy STOBAG s teleskopicky výsuvným předním profilem, který pomůže odstínit také svislou stěnu zimní zahrady. 

Díky možnosti až 100 cm přesahu markýzy přes vodící lišty jsme mohli kotvit pohodlně také na rohu, kde se již potkávají dva sklony. 

Instalovali jsme také plnou automatizaci Somfy. Sluneční čidlo se postará o komfort posezení,  společně s větrnou a dešťovou automatikou také o bezpečnost. Součástí dodávky byl také termostat, který teprve při dosažení nastavené teploty dovolí markýzám pohyb. To pomůže růstu květin a získávání tepla zdarma ze slunce v ranních hodinách. 

Potah je samozřejmě 100% akrylová markýzová látka značky Sattler, kterou doporučujeme ke všem markýzám. Tato látka zajistí chladivý efekt a 100% UV ochranu.

Jsme jediný oficiální Stobag Partner pro Jižní Čechy. 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2018 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.