Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Altán jako zastřešení bazénu s posuvnými křídly Hliníkové pergoly a altány

Informace k realizaci

Byli jsme osloveni zákaznicí, která měla od firmy vyrobené obloukové zastřešní bazénu. Toto zastřešení však po letech již šlo pouze těžce posouvat a sama zákaznice toto nedokázala. Chtěla tedy nové řešení od firmy Karásek, specialisty na altány a pergoly.

Nabídli jsme hliníkový altán s polykarbonátovou střechou a bočním posuvným zasklením, kde jsme instalovali bezpečnostní tvrzené sklo ESG, které se po destrukci (avšak vydrží 5x více, než obyčejné sklo) rozbije na malé "kulaté střepy". Tyto skla se používají například v automobilech na boční skla. 

Všechny hliníkové profily jsou lakované bílou vypalovanou práškovou barvou, odolnost proti bazénové vodě je tedy stoprocentní. A protože je potřebné někdy větrat, v horní části jsou také posuvné díly. Ty lze pohodlně otevřít a tak mít přístup čerstvého vzduchu.

Výhodou této kontrukce nad bazénem je možnost pochozích všech stran bazénu a koupání při zavřených dveřích. Již nezažijete průvan či nemoci jím způsobené. Správné řešení pro Vás, kteří chcete zaručenou životnost a bezpečné koupání.

Chcete také "lepší koupání" v bazénu? 

5 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.