Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Altánek pro pěstování květin a příjemné posezení Hliníkové pergoly a altány

Informace k realizaci

Tento hliníkový altánek vznikl v okolí Dolního Dvořiště, kde již nyní může majitelka pohodlně využívat jinak nevyužitelnou lodžii přízemního patra. Díky instalaci tohoto altánku vznikla jakási "zimní zahrada", ale bez izolačních vlastností. Sluníčko však tento prostor velice rychle ohřeje. Provedení v eloxované barvě bude stále hezké a stabilní. 

Přední část je otevírací pomocí třech posuvných křídel, která přejedou na pozici čtvrtého. Tedy systém "4D", zde rámy Plus. Na boční stěně potom atypický pevný rám se sklem a příčkou. 

Boční opláštění obsahuje tvrzené bezpečnostní sklo ESG 5 mm v čirém provedení a na střeše je zvoleno bezpečnostní sklo Connex 4.4.2, tedy dvě skla 4 mm slepená zesílenou bezp. folií.

Zde jsme také řešili přemístění stávající markýzy pomocí speciálně vyrobené konzole na fotografii. Takto přesná příprava zajistila hladkou a rychlou montáž.

V tomto případě klientka nejdříve po konzultaci nechala vybudovat betonovou desku, kterou jsme poté přesně zaměřili. Tyto konzultace provádíme za úhradu. Také pro Vás připravíme altánek na míru. 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.