Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Bezrámové zasklení Move 2x4D a 4D, ESG 10 mm Bezrámové zasklení pergol a teras

Názor klienta

Dobrý den pane Karásek,
moc Vás zdravím a děkuji za Váš telefonát včera odpoledne. Byla jsem v tu dobu na úřadě a nemohla reagovat.

V příloze zasílám potvrzení platby konečné faktury, příkaz k úhradě byl zadán dne x.x. ráno a platba by se tak měla na vašem účtě připsat, doufám, během 3 prac. dnů.

V neposlední řadě bych Vám i celému vašemu týmu chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat za profesionální přístup a opravdu příjemnou spolupráci po celou dobu příprav i realizace:-)

Informace k realizaci

Krásnému výhledu nebrání a před větrem ochrání. To je bezrámový systém Patio Living Move. Prohlédněte si  realizaci zasklení posuvného systému s lakovaými profily do šedé barvy ke dřevěné pergole. Velmi pěkná a zajímavá kombinace. V přední straně jsme instalovali před sloupky systém "2x4D". To znamená celkem 8 skel, která se otevírají z boků nebo zprostřed, celkový otevřený prostor je tedy 6/8. Boční strana je také osazena systémem 4D, který je možné posunout na obě strany a otevřít tak až 3/4.

Systém je možné obsluhovat také zvenku díky zajišťovacímu oboustrannému zámku. Prostor je tedy uzamčen před přístupem cizích osob.

Z důvodu, že naše konstrukce jezdí blízko trámku jsme také vyřezali do středového sloupku drážku pro zajištovací páčku. Také o detailech je naše práce a proto se také podívejte na řešení boční strany s atypcikým trojúhelníkem. Zde je instalované bezrámové sklo ve spodní liště. Horní fixace nebyla možná, protože v místě potřebného kotvení je polykarbonát. Vyřešili jsme to tedy otvory ve skle a instalací stabilizačních tyčí ke krokvi. Elegantní a funkční.

VIDEO:

 

 

6 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.