Infolinka

+420 777 727 328

Tepelné zástěny

Tak jako je každým rokem očekávané léto, přichází opakovaně topná sezóna. Rád bych pomohl uživatelům topidel na tuhá paliva tím, že často umíme nabídnout individuální řešení jak odclonit sálavé teplo od kamen jak jednoplášťových tak i dvouplášťových kdy v úrovni topeniště kamna vyzařují do boků tak dozadu i dopředu kýžené sálavé teplo. Bývá však někdy na překážku, když se od kamen zahřívají poblíž stojící předměty, nábytek, rostliny apod.

Video
tepelne zasteny 2
tepelne zasteny 1

Jak Vám pomůžeme?

Tento efekt lze vyřešit instalací tepelné zástěny na zvolenou stranu kamen a tím odclonit nebo lépe řečeno „ochránit“ to co potřebujete. Tepelná zástěna, která bude správně navržena jak velikostí (plošnou) tak složením a způsobem ustavení nebo upevněním ke stěnám bude správně plnit svou funkci. S tím vám pomůžeme. Vždy je fajn a ku pomoci, když zašlete fotku místa pro uvažovanou instalaci tepelné zástěny. Aktuálně Vám můžeme doporučit tepelnou zástěnu v rámečku s nožičkami i bez. A druhým typem pak také k využití bývá bezrámová verze k montáži na pevný podklad, myšleno stěnu. Každá z těchto nabízených možností je potřeba individuálně posoudit a proto vždy žádáme o zaslání fotek vašich kamen a jejich okolí. Tepelná zástěna v obvyklém složení pak zajistí velkou reflexi tepla a tím lze za tepelnou zástěnou očekávat podstatný rozdíl vůči teplu od kamen.

Měřením jsme ověřili, že na odvrácené straně tepelné zástěny je teplota o málo vyšší než teplota v interiéru a tím je uchráněný předmět či rostlina. Samozřejmě hovoříme o obvyklých podmínkách.


Negarantujeme účinnost při nevhodném použití, umístění.

orientační cena za rozměr šířka 60x100 cm včetně nožiček je od 6000,- Kč bez DPH. 

výrobek je na zakázku na váš potřebný rozměr. 

Ve videu zmiňuji POHLEDOVOU stranu – sklo krizet – rozptýlená lepící plocha atd. 

NEpohledová strana – hliníková folie, která nemusí splňovat vysoké nároky na jednolitý hladký povrch bez vad, které folie má již z výroby. Tato folie je více funkčním povrchem pro reflexi.

maxresdefault-6

Realizace

Líbí se Vám naše realizace?

Napište nám a my vám nezávazně připravíme cenovou nabídku.

Naši spokojení klienti

Rybišár

Dobrý den pane Karásek Posílám domluvené foto namontované zástěny u krbu. Doufám, že ta kvalita bude vyhovující. Přeji pěkné svátky.

Klára Raniaková

U firmy Karásek s.r.o. jsme si nechali na míru vyrobit zástěnu k interiérovému kotli. Přestože to nebyla velká zakázka, pan Karásek se mnou po celou dobu konzultoval každý sebemenší detail, aby finální výrobek přesně odpovídal našim představám, které byly poměrně specifické. Co jsme požadovali se nám do písmene splnilo. Zástěna je krásná, splňuje všechny naše požadavky a na milimetr sedí do určeného prostoru. Když ke kvalitě výrobku připočtu ještě nadmíru solidní jednání této firmy a pana Rostislava Karáska osobně, jsem si jistá, že jejich služeb ještě využijeme. Děkuji Vám.

Řešení na míru

Výběr vhodného typu a řešení závisí na vašich konkrétních požadavcích a očekáváních. Naše systémy jsou vyvíjené pro dlouhou životnost minimálně dvou generací.

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.