Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Shrnovací stěny a dveře

Shrnování

Lamelové dveře slouží i jako náhrada klasických dveří. Vhodné jsou především tam, kde je potřeba docílit úspory prostoru. Mají ideální použití jako předělovací prostorové stěny, šatní dveře, pro jednotlivé místnosti v malých bytových jednotkách apod. Dveře po shrnutí vždy zabírají místo v průchodu v závislosti na jejich šířce a zajistí alternativně optimální využití prostoru zádveří. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a mají spolehlivě vyvinutou technologii spojů lamel. Standardní výška dveří je do 2,5 m, je ale možné na přání dodat dveře o maximální výšce až 3 m, kdy již doporučíme koženkové shrn. dveře. Šířka je zakázkově libovolná od 57 cm výše. Dveře Vám vyrobíme na požadovaný rozměr tak, abyste nemuseli nic upravovat a mohli je sami dle přiloženého návodu jednoduše namontovat,  ale zajišťujeme po dohodě také i montáže.


Nákres provedení

Shrnovací stěny HARMONIE jsou shrnovací příčky s umělou kůži určené pro změnu prostorové dispozice tam, kde se vyžaduje častá a rychlá změna v propojování a oddělování vnitřního prostoru při větších rozměrech i na výšku. Výhodou Harmonií je, že při montáži není potřeba narušovat podlahové krytiny (jsou bezbarierové), mají velmi dobré zvukově i tepelně izolační vlastnosti. Tento výrobek Harmonie lze na vyžádání opatřit zamykáním na běžný klíč - FAB vložkou.

 • Dělící lamelová stěna na schody

  Důmyslné využití shrnovacích dveří pro horizontální instalaci zamezí úniku teplého vzduchu do podkrovních místností v případě, kdy je to potřeba. Nabízíme různá barevná provedení, samozřejmostí je výroba na míru. Rádi Vám sdělíme info po telefonu nebo emailu.

  Přejít na detail

 • Dělící stěna Harmonie MŠ Borek

  Dělící stěna typu Harmonie spolehlivě a bezbarierově oddělí prostory. Díky kvalitní automotive kožence je dlouhodobě odolná mnoha tisícům stažení. Systém Harmonie se již od totalitních dob nezměnil, protože na něm není co měnit. Pokrok však zaznamenaly kvalitní koženky, které nabízíme v nových designech. 

  Přejít na detail

 • Shrnovací dveře na půdu

  Speciální využití lamelových shrnovacích dveří pro oddělení obýváku a podkroví kvůli tepelným ztrátám je důkazem, že nápady a řešení jsou naším správným sloganem. Elegantní zakrytí půdního prostoru.

  Přejít na detail

 • Dělící stěna ve fitness

  Instalace dělící koženkové příčky pro rozdělení fitness tělocvičny na posilovnu a sál se povedla. Pomocí této posuvné stěny lze velice rychle docílit zvukového a optického rozdělení prostoru. Toto je bezbarierové řešení, na zemi není nic. Váha visí na stropě, proto je nutné mít kvalitní strop či překlad. Stěna volně visí. Lze vybavit také zamykáním FAB.  Instalace do školek, kanceláří,…

  Přejít na detail

 • Koženkové dveře Harmonie MŠ Dušejov

  Koženkové shrnovací stěny dodáváme vyrobené na zakázku, včetně nebo bez montáže. 

  Přejít na detail

 • Shrnovací dveře do oblouku

  Vyjímečná aplikace plastových shrnovacích dveří do horizontálního oblouku. Tato realizace byla výborně hodnocena zákazníkem, který potvrdil, že došlo k výraznému omezení úniku tepla z obytného prostoru v přízemí. Barevné řešení ladí k interieru. A jak hodnotíte design vy?

  Přejít na detail

 • Dveře shrnovací mateřská školka

  Bílé shrnovací koženkovíé dveře v mateřské školce v ČB. Tělocvična je bezpečně uzavřena kdykoliv je potřeba. Funkční i po letech používání, jak sdělila paní ředitelka Hejpetrová

  Přejít na detail

 • Dveře Harmonie do předsíně

  Teplo? Hluk? Shrnovací dveře HARMONIE koženkové, pro "takové domácí zavírání chodby" nebo předsíně. Je to jednoduché, když máte představu a našli jste nás, partnera, který Vám nabídne správné řešení ( někdy i více řešení )na vaše zadání. Zde vyhrála dekorace a tepelná izolace jako 3cm polystyrenu. Nové koženky na výběr ze vzorníku Vás jistě potěší. Využijte našeho formuláře k zaslání dotazu nebo…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.