Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Shrnovací stěny a dveře

Shrnování

Lamelové dveře slouží i jako náhrada klasických dveří. Vhodné jsou především tam, kde je potřeba docílit úspory prostoru. Mají ideální použití jako předělovací prostorové stěny, šatní dveře, pro jednotlivé místnosti v malých bytových jednotkách apod. Dveře po shrnutí vždy zabírají místo v průchodu v závislosti na jejich šířce a zajistí alternativně optimální využití prostoru zádveří. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a mají spolehlivě vyvinutou technologii spojů lamel. Standardní výška dveří je do 2,5 m, je ale možné na přání dodat dveře o maximální výšce až 3 m, kdy již doporučíme koženkové shrn. dveře. Šířka je zakázkově libovolná od 57 cm výše. Dveře Vám vyrobíme na požadovaný rozměr tak, abyste nemuseli nic upravovat a mohli je sami dle přiloženého návodu jednoduše namontovat,  ale zajišťujeme po dohodě také i montáže.


Nákres provedení

Shrnovací stěny HARMONIE jsou shrnovací příčky s umělou kůži určené pro změnu prostorové dispozice tam, kde se vyžaduje častá a rychlá změna v propojování a oddělování vnitřního prostoru při větších rozměrech i na výšku. Výhodou Harmonií je, že při montáži není potřeba narušovat podlahové krytiny (jsou bezbarierové), mají velmi dobré zvukově i tepelně izolační vlastnosti. Tento výrobek Harmonie lze na vyžádání opatřit zamykáním na běžný klíč - FAB vložkou.

 • Dveře Harmonie do předsíně

  Teplo? Hluk? Shrnovací dveře HARMONIE koženkové, pro "takové domácí zavírání chodby" nebo předsíně. Je to jednoduché, když máte představu a našli jste nás, partnera, který Vám nabídne správné řešení ( někdy i více řešení )na vaše zadání. Zde vyhrála dekorace a tepelná izolace jako 3cm polystyrenu. Nové koženky na výběr ze vzorníku Vás jistě potěší. Využijte našeho formuláře k zaslání dotazu nebo…

  Přejít na detail

 • Skládací dveře plastové - shrnovací

  Ořechové dveře shrnovací s hliníkovým zámkem. Provedení bez okýnek, lze dodat s libovolným množstvím okýnek dle vytvořeného návrhu rozvržení. Zámek a hliníková klika zajišťují uzavřené dveře mechanicky - s klíčkem - doporučuji jako nepřekonatelné např. pro děti nebo domácí mazlíčky. Magnetka nebývá ideální řešení.

  Přejít na detail

 • Shrnovací dveře do oblouku

  Vyjímečná aplikace plastových shrnovacích dveří do horizontálního oblouku. Tato realizace byla výborně hodnocena zákazníkem, který potvrdil, že došlo k výraznému omezení úniku tepla z obytného prostoru v přízemí. Barevné řešení ladí k interieru. A jak hodnotíte design vy?

  Přejít na detail

 • Shrnovací dveře školka

  Mateřská školka řešila uzavření a oddělení jednotlivých hracích zón. Klid pro menší skupiny dětí, nebo uzavření místrnosti v případě potřeby je možné s naší shrnovací stěnou.

  Přejít na detail

 • Firemní aplikace shrnovacích stěn

  Výrobní a kancelářské prostory lze také oddělovat shrnovací stěnou Harmonie. Uzavření je snadné a rychlé. Cenově dostupné, bezporuchové a funkční po dlouhá léta. Dlouhá tradice a zkušenosti s tímto výrobkem jsou Vaší zárukou.

  Přejít na detail

 • Dveře shrnovací mateřská školka

  Bílé shrnovací koženkovíé dveře v mateřské školce v ČB. Tělocvična je bezpečně uzavřena kdykoliv je potřeba. Funkční i po letech používání, jak sdělila paní ředitelka Hejpetrová

  Přejít na detail

 • Shnovací stěny ve stacionáři Světluška

  V dětském stacionáři jsme byli pověřeni rozdělit místnost na dvě. Už ve fázi stavby jsme kooperovali se stavitelem a osadili pod kazetovým stropem nosnou traverzu.

  Přejít na detail

 • Shrnovací stěna v kanceláři

  V kanceláři lze touto stěnou uzavřít i malou kauchyňku nebo i kancelářské vybavení, šanony apod.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.