Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Designová japonská stěna 5 panelů Panelové japonské stěny

Informace k realizaci

Panelové japonské stěny v poslední době zažívají boom, díky kterému Vám můžeme nabídnout prvotřídní kvalitu a výběr z mnoha dekorů látek. 

Japonská stěna může sloužit jako stínící prvek před oknem nebo také jako dělící stěna například v dětském pokoji. Díky možnosti stahnutí stěny k jedné straně je možnost stěnu uklidit a nezabere tak skoro žádné místo.

Kolejnice může být dvou, tří, čtyř či pěti drážková. Počet panelů je tedy skoro neomezený, můžeme totiž volit možností provedení stahování do stran pomocí provázku, pomocí tyčky, pomocí motoru či také stylem opona, jako v divadle či kině. Díky možnosti systému opona je délka japonské stěny až 5,6 metru. Maximální výška celé japonské stěny je 3,2 metru.

Počet panelů volíme tak, aby byl vždy lichý. Jednak japonská stěna lépe vypadá a také je lepší možnost kombinací, jako můžete vidět na fotografiích.

Na látky se můžete podívat na naší specializované stránce www.makryzy-zaluzie.cz

3 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.